Festo DFM-40-200-B-PPV-A-KF 532319
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Vezetőhenger Festo DFM-40-200-B-PPV-A-KF  532319
more Images
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Vezetőhenger
Gyártó:
Festo
Modell:
DFM-40-200-B-PPV-A-KF 532319
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
26215 Wiefelstede, DE Németország
A205-22255
Referencia szám:
Leírás
Vezetőhenger, vezető pneumatikus henger, pneumatikus henger, kompakt henger
- Gyártó: Festo, vezetőhenger típus DFM-40-200-B-PPV-A-KF 532319
- Dugattyúátmérő: Ø 40 mm
- Lökethossz: 200 mm
- Max. nyomás: 10 bar