Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
more Images
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Modell:
DNC-50-700-PPV-A-Q
Helyszín:
26215 Wiefelstede, Deutschland Németország
A403-6842
Referencia szám:
Leírás
Pneumatikus hengerek, léghengerek, pneumatikus tárcsák, léghengerek -Típus: DNC-50-700-PPV-AQ -Nyomás: max. 12 bar - Löket: 700 mm - Dugattyú átmérő: 50 mm - Méretek: 885/65/65 mm - Súly: 5,5 kg