Festo DSNU-25-25.P.A
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek Festo DSNU-25-25.P.A
more Images
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Gyártó:
Festo
Modell:
DSNU-25-25.P.A
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
26215 Wiefelstede, DE Németország
A180-0038
Referencia szám:
Leírás
Pneumatikus henger, légdugattyú, pneumatikus dugattyú, légdugattyú szár
-Löket: 25 mm
-Dugattyú átmérője: Ø 25 mm
Godpfx Aleb A S Nhoasbl
-Dugattyúrúd: 10 mm (csatlakozás M 10 x 1,5 menet)
-Teljes hossz: 165 mm
-Teljes hossz kitolt állapotban: 190 mm