GSL German Standard Lift D160090AAV30392 Hub 390 mm
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Hidraulikus henger GSL German Standard Lift D160090AAV30392 Hub 390 mm
more Images
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Hidraulikus henger
Gyártó:
GSL German Standard Lift
Modell:
D160090AAV30392 Hub 390 mm
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
26215 Wiefelstede, Deutschland Németország
A803-0942
Referencia szám:
Leírás
Hidraulikus hengerek, támasztóhengerek, hidraulikus dugattyúk, nyomóhengerek, billenőhengerek
-Gyártó: GSL (German Standard Lift), hidraulikus henger vezérlőszeleppel.
-Típusjelölés: D160090AAV30392 T23
-Külső cső Ø: 190 mm
Gisdpfxjizc A To Achjt
-henger: Ø 160 mm
-Löket: 390 mm
-Dugattyúrúd: Ø 90 mm
-Fúrólyuk: Ø 65 mm