Furnérfűrész Scheer FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Bruchsal Németország
Furnérfűrész Scheer FM6-6100A SCHEER FM6-6100A
more Images
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Furnérfűrész Scheer FM6-6100A
Gyártó:
SCHEER
Modell:
FM6-6100A
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
Bruchsal Németország
A218-68258
Referencia szám:
Frissítés:
utoljára ekkor: 06.05.2026
Leírás
Vágáshossz: 6.100 mm
Hossz: kb. 7.260 mm
Szélesség: kb. 1.230 mm
Magasság: kb. 1.550 mm