ZHE JIANG FAF77-Y7.5KW YE2-132M-4
Gyártási év
Helyszín
Wiefelstede Németország
Sebességváltó motor 0,18 kW 19 rpm ZHE JIANG FAF77-Y7.5KW YE2-132M-4
more Images
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Sebességváltó motor 0,18 kW 19 rpm
Gyártó:
ZHE JIANG
Modell:
FAF77-Y7.5KW YE2-132M-4
Gyártási év:
Helyszín:
26215 Wiefelstede, Deutschland Németország
A135-52171
Referencia szám:
Leírás
Hajtóműves motor, elektromos motor, elektromos hajtóműves motor, lapos hajtóműves motor
-Gyártó: ZHE JIANG, BRF37-YO.18-69.33-M1-I típusú fogaskerekes motor.
Gisdpfx Acep Swvnehot
-sebesség: 19 rpm
-Motor: ZHE JIAN YS 6324 típusú motor: ZHE JIAN
-Teljesítmény: 7,5 kW / 1330 fordulat/perc
-tengely: Ø 25 x 50 mm