airtec NXD-032-030-210
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek airtec NXD-032-030-210
more Images
airtec NXD-032-030-210
airtec NXD-032-030-210
airtec NXD-032-030-210
airtec NXD-032-030-210
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Gyártó:
airtec
Modell:
NXD-032-030-210
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Eladó helye:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Németország Németország
A423-3922
Referencia szám:
Leírás
Pneumatikus hengerek, léghengerek, pneumatikus ütközők, léghengerek, standard hengerek, rövid löketű hengerek, kompakt hengerek -Löket: 30 mm -Dugattyúátmérő: 32 mm -Dugattyúrúd: 12 mm -Ár: darabonként -szám: 3 darab - Méretek: 80/50 / H50 mm -Súly: 0,35 kg / darab