DANOBAT HG 91-3000-B8
DANOBAT HG 91-3000-B8
Gyártási év
Helyszín
Mexikó Mexikó
DANOBAT HG 91-3000-B8 DANOBAT HG 91-3000-B8
more Images
DANOBAT HG 91-3000-B8
DANOBAT HG 91-3000-B8
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
DANOBAT HG 91-3000-B8
Gyártó:
DANOBAT
Modell:
HG 91-3000-B8
Gyártási év:
2007
Állapot:
üzemkész (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
, Mexikó Mexikó
Hívás
Műszaki adatok
X tengely elmozdulási távolság:
650 mm
Vezérlőgyártó:
SIEMENS
Vezérlő modell:
840D
Össztömeg:
29 000 kg
Tengelyek száma:
4
Ajánlat részletei
Hirdetés azonosító:
A210-53682
Referencia szám:
MX-GRI-DAN-2007-00001
Frissítés:
utoljára ekkor: 23.01.2026
Leírás
Ez a 4 tengelyes DANOBAT HG 91-3000-B8 2007-ben készült. A SIEMENS 840 D CNC-vezérlőrendszerrel, 3000 mm maximális köszörülési hosszal és 5000 kg-ig terjedő munkadarabok kezelésével rendelkezik. A gép -30º-tól +180º-ig terjedő elfordulási szöget és 45 m/s vágási sebességet kínál. Fontolja meg a lehetőséget, hogy megvásárolja ezt a DANOBAT HG 91-3000-B8 hengeres köszörűgépet. Vegye fel velünk a kapcsolatot, ha további információt szeretne kapni erről a gépről.
• Középmagasság a padló felett: 1,604 mm
• Középmagasság: 525 mm
Gjdpfx Ajycuiwelajbl
• Maximális csiszolási hossz: 3,000 mm
• Maximális csiszolási átmérő: 850 mm
• Maximális munkadarab súly (központok között): 5,000 kg
• A gép teljes tömege: 29,000 kgX-tengely (keresztirányú kocsi)
• Hatékony elmozdulás: 650 mm
• Max. programozható sebesség: 6.000 mm/perc
• Minimális programozható sebesség: 0,01 mm/perc
• Minimális programozható növekmény (átmérőben): 0,001 mm
• Motor nyomatéka: 22 N-mZ-tengely (hosszirányú kocsi)
• Minimális programozható lépésköz: 0,001 mm
• Motor nyomatéka: 1,5 mm: 42 N-mB8 kerékagy
• Forgási szög: -30°-tól +180°-ig
• Kerékméretek: Ø760 x 80(100) x Ø304,8 mm
• Vágási sebesség: 45 m/s
• Teljesítmény: 22 kWMunkafej:
• Orsó fordulatszám-tartomány: 10-120 rpm
• Középső kúp: Morse 6
• Motor nyomatéka: 42 N-mHidraulikus farokcsapágy
• Max. kúposságkorrekció: ±0,20 mm
• Maximális középmozgás: 100 mm