DECKEL S 11 SZERSZÁMCSISZOLÓ GÉP – UNIVERZÁLIS
2178 / V, 50 Hz, CEE dugóval és kábellel
!! Eredeti festék !!
A gép az eladó jelenlegi állapotában van, vevői kérésre felújítható!
Motoros magasságállítás, axiális csiszolóorsó-állítás
Gbsdpfx Ajw U Ehnjlaol
Tartozékok:
* SK 40 osztófej 24 R osztótárcsával, optikai csatlakozás előkészítéssel
* Porelszívó egység porszívó nélkül
* Halogénlámpa
* Védőburkolat
* 3 db szállítófül
* 1 garnitúra műszaki csiszolási útmutató
* Kezelőkulcs, kezelési útmutató, pótalkatrészlista, kapcsolási rajz
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Csiszolási hossz 190 mm
Munkadarab hossza - 940 mm
Orsó fordulatszám - fokozatmentesen 2 - 10 000 ford/perc
Elektromos teljesítmény kVA
Hajtóteljesítmény - csiszolómotor 1,1 kW
Teljes teljesítményigény 2,2 kW