Festo DC-70-0400PPV
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek Festo DC-70-0400PPV
more Images
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Gyártó:
Festo
Modell:
DC-70-0400PPV
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Eladó helye:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Németország Németország
A342-9927
Referencia szám:
Leírás
Pneumatikus hengerek, léghengerek, szabványos hengerek, szorítóhengerek -Gyártó: Festo -Típus: DC-70-0400PPV -Dugattyú: Ø 70 mm -Löket: 400 mm -Nyomás: max. 12 bar - Pneumatikus csillapítás: mindkét oldalon állítható - Szám: 2x rendelhető - Ár: darabonként - Méretek: 91/91 / H553 mm - Súly: 4,3 kg