Festo DGS-40-350-PPV
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek Festo DGS-40-350-PPV
more Images
Festo DGS-40-350-PPV
Festo DGS-40-350-PPV
Festo DGS-40-350-PPV
Festo DGS-40-350-PPV
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Gyártó:
Festo
Modell:
DGS-40-350-PPV
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Eladó helye:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Németország Németország
A343-5486
Referencia szám:
Leírás
Kerek henger, pneumatikus henger, standard henger, léghenger, pneumatikus bélyegző, légbélyegző - Löket: 350 mm - Dugattyú: Ø 40 mm - Dugattyúrúd: Ø 16 mm - Összhossz: 580 mm - Hosszabbított teljes hossz: 930 mm - Vége helyzetpárnázás: mindkét oldalon állítható -szám: 2x kapható -ár: darabonként -méretek: 52 / H580 mm -Súly: 4,3 kg