Festo DNC-32-400-PPV-A
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek Festo DNC-32-400-PPV-A
more Images
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Gyártó:
Festo
Modell:
DNC-32-400-PPV-A
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Eladó helye:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Németország Németország
A342-8297
Referencia szám:
Leírás
Pneumatikus hengerek, léghengerek, szabványos hengerek, szorítóhengerek -Gyártó: Festo -Típus: DNC-32-400-PPV-A -Dugattyú: Ø 32 mm -Löket: 400 mm -Nyomás: max. 12 bar - Pneumatikus csillapítás: mindkét oldalon állítható - a: közelségi kapcsoló számára - Szám: 1x rendelhető - Ár: darabonként - Méretek: 45/45 / H545 mm - Súly: 1,7 kg