Festo DNC-50-80PPV-A
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek Festo DNC-50-80PPV-A
more Images
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Modell:
DNC-50-80PPV-A
Fix ár plusz ÁFA-val
Eladó helye:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Németország Németország
A423-3090
Referencia szám:
Leírás
Kerek henger, pneumatikus henger, normál henger, léghenger, pneumatikus bélyegző, légbélyegző -Löket: 80 mm -Dugattyúátmérő: 50 mm -Dugattyúrúd: 20 mm -Edleges helyzetű párnázás: mindkét oldalon állítható -Max. Nyomás: 12 bar -Méretek: 300/64 / H64 mm -Súly: 1,95 kg