Festo DNU-32-420-PPV-A
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikzylinder Festo DNU-32-420-PPV-A
more Images
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikzylinder
Gyártó:
Festo
Modell:
DNU-32-420-PPV-A
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
26215 Wiefelstede, DE Németország
A611-9266
Referencia szám:
Leírás
Pneumatikus hengerek, légpalackok, pneumatikus hengerek, léghengerek -Gyártó: Festo, szabványos henger típus DNU -32-420 -PPV -A -Lökés: 420 mm -Dugattyú: Ø 32 mm -Dugattyúrúd: Ø 12 mm / M10x1,25 -Mennyiség: 2 darab -Ára darabonként -Méretek: 590/90/H70 mm -Súly: 1,9 kg/db.