Festo DZH-50-600 PPV-A
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikus henger Festo DZH-50-600 PPV-A
more Images
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus henger
Gyártó:
Festo
Modell:
DZH-50-600 PPV-A
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
26215 Wiefelstede, Deutschland Németország
A182-78581
Referencia szám:
Leírás
Pneumatikus henger, lapos henger, pneumatikus hajtás, bélyeg, lapos henger
-Gyártó: Festo, laposhengeres DZH-50-600 PPV-A típus
-Emelési távolság: 600 mm
-Dugattyúrúd: Ø 20 mm / M16 x 1,5
-Pmax: 10 bar