G. Kraft Maschinenbau GmbH KRAFT VPS100-1500
VB plusz ÁFA-val
Gyártási év
2022
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Bardowick Németország
Karton vágógép G. Kraft Maschinenbau GmbH KRAFT VPS100-1500
more Images
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Karton vágógép
Gyártó:
G. Kraft Maschinenbau GmbH
Modell:
KRAFT VPS100-1500
Gépszám:
410798
Gyártási év:
Állapot:
használt
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
VB plusz ÁFA-val
Helyszín:
Bardowick, Németország Németország
Hívás
Műszaki adatok
Bemeneti áram típusa:
háromfázisú
Leírás
🎛 Feldolgozás & Szerszámok
6× többfunkciós szerszám hosszirányú feldolgozáshoz
1× többfunkciós szerszám keresztirányú feldolgozáshoz
A biegelés anyagkímélő módon, biegelőtüskékkel történik – csökkentve a karton repedését
Perforálás: oszcilláló vágókés, állítható intenzitás
Vágás: fogazott kés gumírozott hengeren → szálmentes, jól fogható vágási él
⚙ Meghajtás & Mechanika
Karbantartásmentes, nagy dinamikájú lineáris hajtások a pontos előtoláshoz
Szegmentált felső nyomás a karton biztonságos behúzásához
2 gumírozott henger ellenkésként és szállítóként
📐 Műszaki adatok
Max. munkaszélesség: 1 500 mm
Min. munkahossz: 380 mm
Kartondoboz vastagsága:
min. 1,5 mm (E hullám 1,3)
max. 7,0 mm (BC hullám 2,7)
Szerszám szélessége: kb. 45 mm
➕ Kartonadagoló (adagolóállvány)
Max. rakásmagasság: 2 100 mm + 120 mm raklap
Max. előtolás: 100 m/perc
Min. pályaszélesség: 300 mm
Max. pályaszélesség (VPS 1500): 1 500 mm
Max. szalagösszszélesség „Side by Side”: 1 350 mm
💻 Irányítás & Szoftver
Hardver:
BECKHOFF IPC C6930 (Intel® Core™ i5-7500T, 2,7 GHz, 4 mag)
16 GB RAM, 240 GB SSD
Windows 10 IoT Enterprise
21" multi-touch panel