Kalmar DCG250-12
Gyártási év
Helyszín
Odder Dánia
Dízel targoncák Kalmar DCG250-12
more Images
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Dízel targoncák
Gyártó:
Kalmar
Modell:
DCG250-12
Gépszám:
2832
Gyártási év:
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
bérlés:
lehetséges
Helyszín:
Odder, Denmark Dánia
Hívás
Műszaki adatok
Teherbírás:
25 000 kg
Emelési magasság:
3 920 mm
Oszlop típusa:
duplex
Villakeret szélessége:
250 mm
Villa hossza:
2 400 mm
Teljes hossz:
7 005 mm
Teljes szélesség:
3 000 mm