Regalux EPRIS760-10000
Fix ár plusz ÁFA-val
Gyártási év
2023
Állapot
Új
Helyszín
Topole Lengyelország
Görgős szállítószalag Regalux EPRIS760-10000
more Images
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Görgős szállítószalag
Gyártó:
Regalux
Modell:
EPRIS760-10000
Gépszám:
EPRIS760-10000
Gyártási év:
2023
Állapot:
új
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
Topole 40, 89-600 Chojnice, Polska Lengyelország
Leírás
Új, érzékelőkkel ellátott ollós görgős szállítószalagokat kínálunk eladásra.
műszaki adatok:
Gisdjix Afnspfx Achet
görgő szélessége 760mm
Behúzott hossz 3900mm
Hossza kihúzva 10000mm