Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Állapot
Használt
Helyszín
Tönisvorst Németország
Motor Servax Drives 112-28-MK-FAM2
more Images
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Motor
Gyártó:
Servax Drives
Modell:
112-28-MK-FAM2
Helyszín:
Tönisvorst Németország
A183-32751
Referencia szám:
Frissítés:
utoljára ekkor: 23.01.2025
Leírás
Hajtásteljesítmény 15 kW
Gbjdpfjvttctsx Alasl
Volt 380V
Amper 28A