SICK S30B-3011BA biztonsági lézerszkenner
Jellemzők
Kivitel: szenzor rendszerdugó nélkül
Felhasználási terület: beltéri
Védett terület hatótávolsága: 3 m
Figyelmeztető mező hatótávolsága: 8 m (15% visszaverődés esetén)
Távolságmérési tartomány: 30 m
Mezőkészlet típusa: hárommezős készletek
Mezőkészletek száma: 1
Mezők száma: 3
Felügyeleti esetek száma: 1
Letapogatási szög: 270°
Felbontás (beállítható): 30 mm, 40 mm, 50 mm, 70 mm, 150 mm
Szögfelbontás: 0,5°
Reakcióidő: 80 ms 1)
Védett terület ráhagyás: 100 mm
Többszörös értékelések száma: 2 ... 16, konfigurálható
Automatikus visszaállítás késleltetése: 2 s ... 60 s, konfigurálható
Biztonsági jellemzők
Típus: 3. típus (IEC 61496)
Biztonsági integritási szint: SIL2 (IEC 61508)
Kategória: 3. kategória (EN ISO 13849)
Teljesítményszint: PL d (EN ISO 13849)
PFHD (veszélyes meghibásodás közepes valószínűsége óránként): 8,0 × 10⁻⁸
TM (használati élettartam): 20 év (EN ISO 13849)
Funkciók
Újraindítás gátló: ✔
Reléellenőrzés (EDM): ✔
Többszörös értékelés: ✔
Gbsdpspudqxefx Alajl
Referencia kontúr: ✔
Integrált konfigurációs tár: ✔
Mérési adatkimenet: RS-422
Biztonságos SICK-eszközkommunikáció EFI-vel: ✔
Csatlakoztatás
Csatlakozási mód: rendszerdugóval vagy csatlakozókábellel
Univerzális I/O: 5 1)
Bemenetek:
Reléellenőrzés (EDM): 1 2)
Visszaállítás/újraindítás: 1 2)
Készenlét: 1
Kimenetek:
OSSD-párok: 1
Jelző kimenet: 3 3)
Konfiguráció típusa: PC CDS-sel (konfigurációs és diagnosztikai szoftver)
Konfigurációs és diagnosztikai interfész: RS-232
Átviteli sebesség: 38,4 kBaud
Adatinterfész: RS-422
Átviteli sebesség: ≤ 500 kBaud
Átviteli sebesség: ≤ 500 kBaud
Kábelhossz: ≤ 50 m
Vezeték keresztmetszet: 0,22 mm²
2) Az univerzális I/O konfigurációjától függően elérhető.
3) Szabadon programozható, pl. figyelmeztető mező, szennyeződés, visszaállítás szükséges.
Védelmi osztály: III (EN 50178)
EN 60950
Tápfeszültség Uv: 24 V DC (16,8 V DC ... 30 V DC)
Áramfelvétel
≤ 0,33 A 1)
≤ 1,7 A 2)
Kimenetek:
Biztonsági kimenetek (OSSD): 2 × 250 mA
Jelző kimenet: 3 × 100 mA 3)
1) 24 V DC-nél kimeneti terhelés nélkül.
2) 24 V DC-nél maximális kimeneti terheléssel.
Termékállapot: új, raktárfelszámolásból (Eredeti csomagolás nélkül)
Gyártási év: 2017
Banki finanszírozás is elérhető.
komplett-konzept.leasingo.de
További új és használt szkennereket talál webshopunkban!
Nemzetközi szállítási költség kérésre!
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Jellemzők
Felhasználási terület: beltéri
Távolságmérési tartomány: 30 m
Mezőkészletek száma: 1
Mezők száma: 3
Felügyeleti esetek száma: 1
Letapogatási szög: 270°
Szögfelbontás: 0,5°
Reakcióidő: 80 ms 1)
Biztonsági jellemzők
Típus: 3. típus (IEC 61496)
Funkciók
Újraindítás gátló: ✔
Reléellenőrzés (EDM): ✔
Többszörös értékelés: ✔
Gbsdpspudqxefx Alajl
Referencia kontúr: ✔
Integrált konfigurációs tár: ✔
Mérési adatkimenet: RS-422
Csatlakoztatás
Univerzális I/O: 5 1)
Bemenetek:
Reléellenőrzés (EDM): 1 2)
Készenlét: 1
OSSD-párok: 1
Jelző kimenet: 3 3)
Átviteli sebesség: 38,4 kBaud
Adatinterfész: RS-422
Kábelhossz: ≤ 50 m
EN 60950
Áramfelvétel
≤ 0,33 A 1)
≤ 1,7 A 2)
Jelző kimenet: 3 × 100 mA 3)