Trimwex SL-HPR3-1000-100
Fix ár plusz ÁFA-val
Gyártási év
2018
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Baja Magyarország
Hidraulikus prés Trimwex SL-HPR3-1000-100
more Images
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Hidraulikus prés
Gyártó:
Trimwex
Modell:
SL-HPR3-1000-100
Gépszám:
B24271F/01
Gyártási év:
2018
Állapot:
szinte új (használt)
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
Szegedi út-94, 6500 Baja, Magyarország Magyarország
Leírás
Munkahossz: 3000 mm
Munkaszélesség: 1000 mm
Ragasztóvastagság: 20 – 100 mm
Gsdpfx Asy Rruujlaobl
Szintek száma: 3
Kézi forgatás
A nyomást egyoldalas hidraulikus henger végzi
Hengerek száma szintenként: 6
A nyomóhengerek rögzítettek
Henger típusa: Ø 40 x 150 mm
Fajlagos nyomás: 6 kg/cm²
Leszorítók száma szintenként: 3
Minden leszorító pneumatikus hengerrel rendelkezik
Pneumatikus henger típusa: Ø 50 x 75 mm
Minden leszorító saját levegő bemeneti/kimeneti szeleppel rendelkezik
Nyomásszabályozás szabályozóval
Hidraulikus egység
Szivattyú áramlási sebessége: 5,8 l/perc
Hidraulikus motor teljesítménye: 2,5 kW
A hidraulikus motor max. nyomása: 30 – 160 bar