WEISS CR700CAA
VB plusz ÁFA-val
Gyártási év
Helyszín
Teisnach Németország
Hegesztési forgatóasztal, pozícionáló asztal WEISS CR700CAA
more Images
WEISS CR700CAA
WEISS CR700CAA
WEISS CR700CAA
WEISS CR700CAA
WEISS CR700CAA
WEISS CR700CAA
WEISS CR700CAA
WEISS CR700CAA
WEISS CR700CAA
WEISS CR700CAA
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Hegesztési forgatóasztal, pozícionáló asztal
Gyártó:
WEISS
Modell:
CR700CAA
Gyártási év:
Ár és helyszín
VB plusz ÁFA-val
Helyszín:
Gewerbepark 5, 94244 Teisnach, Deutschland Németország
Leírás
Forgóasztal, körasztal, forgatóhajtás, hegesztő forgatóasztal, pozícionáló asztal
WEISS
TÍPUS: CR700 CAA
Gyártási év: 2013
Forgóasztal pozícionáló, vezérlőszekrénnyel, frekvenciaváltóval és Pilz PLC vezérléssel.
Felvételi lap átmérője kb.: 700 mm
Belső perem átmérője kb.: 320 mm
Magasság talp nélkül kb.: 290/320 mm
Talp átmérője kb.: 1600 mm
Talpmagasság kb.: 190 mm