WINTER KSF-315-2600
Fix ár plusz ÁFA-val
Gyártási év
2025
Állapot
Új
Helyszín
Leipzig Németország
Kombinált körfűrész és marógép WINTER KSF-315-2600
more Images
WINTER KSF-315-2600
WINTER KSF-315-2600
WINTER KSF-315-2600
WINTER KSF-315-2600
WINTER KSF-315-2600
WINTER KSF-315-2600
WINTER KSF-315-2600
WINTER KSF-315-2600
WINTER KSF-315-2600
WINTER KSF-315-2600
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Kombinált körfűrész és marógép
Gyártó:
WINTER
Modell:
KSF-315-2600
Gyártási év:
2025
Állapot:
új
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
Leipzig Németország
A185-39826
Referencia szám:
Frissítés:
utoljára ekkor: 09.12.2025
Leírás
Méret (hossz/szélesség/magasság): 2600x3010x1250 mm
Súly: 500 kg
Összteljesítmény igény: 3,8 kW
Kombinált körfűrészes-csapos-marógép KSF-315-2600
- Asztal mérete: 860 x 450 mm
- Asztal magassága: 850 mm
- Asztalhosszabbítás: 500 x 310 mm
- Asztalszélesítés: 800 x 880 mm
- Kihúzható asztal görgővel: 830 x 520 mm
- Formátasztal: 2600 x 270 mm
- Vágáshossz: 2600 mm
- Maximális fűrészlap átmérő: 315 x 30 mm
- Maximális vágásmagasság 90°/45°: 100 / 80 mm
- Párhuzamütközőnél vágásszélesség: 1270 mm
- Fő fűrészlap fordulatszám: 4500 ford/perc
- Elővágó fűrészlap fordulatszám: 8500 ford/perc
- Elővágó fűrészlap átmérő: 2-100 x 20 mm
- Porelszívó csonk átmérője: 100 mm
- Motor névleges teljesítmény (S1 100%): 3,8 kW
Maró:
- Orsó átmérő: 30 mm
- Magasságállítás: 100 mm
- Asztalnyílások átmérője: 80 / 100 / 140 / 190 mm
- Orsó befogáshossz: 100 mm
- Maximális szerszámátmérő:
- Profilmarásnál: 180 mm
- Csapozásnál: 200 mm
- Orsó fordulatszám: 1800 / 3000 / 6000 / 9000 ford/perc
- Motor névleges teljesítmény (S1 100%): 2,8 kW
- Feszültség: 400 V
- Méret (hossz): 2600 mm, (szélesség): 3010 mm, (magasság): 1250 mm
- Összsúly: 500 kg
Gsdpfx Alovz Hlwsaebl
Felszereltség:
- Jobboldali asztalszélesítés és helytakarékosan lecsukható ütközőrúd
- Masszív, könnyen mozgatható párhuzamütköző gyorsszorítóval
- Dönthető és magasságban állítható körfűrészlap elővágó egységgel
- Szürkeöntvény asztal hátsó és jobboldali asztalhosszabbítással, tartólábbal
- Kihúzható ütköző lehajtható végütközővel
- Görgő a keresztasztalon a munkadarab pozicionálásának könnyítéséhez
- Vágásszélesség a fűrészlap jobb oldalán max. 1330 mm
- Minőségi, két részből álló elővágó fűrészlap
- Magas minőségű maróütköző leszorító rendszerrel és finomállítással
- 4 gyári marási fordulatszám
- Elektronikus fordulatszám-kijelzés LED-en
- Maximális maróátmérő: 200 mm
- Nagy, levehető kézikerék az orsó beállításához
Tartozékok:
- 2 részes HM elővágó fűrészlap
- HM körfűrészlap 315 x 30 mm Z 40