Arston company a.s.


Arston company a.s. ki Czech Republic
Az ARSTON a.s. vállalat szerszámgépek, különösen csúcsköszörűk szervizelésére, javítására és korszerűsítésére specializálódott. Generáljavításokat és rekonstrukciókat, régi gépek CNC vagy NC vezérlésre való átépítését, mechanikus és hidraulikus alkatrészek javítását, elektromos hálózatok korszerűsítését és vezérlőrendszerek cseréjét végzi. A kínálat része a gépek szállítása, üzembe helyezése, a kezelőszemélyzet betanítása, valamint garanciális és garancián túli szerviz. A vállalat saját fejlesztésű TOS Prague köszörűközpontokat is használ, beleértve a BUB 50 CNC és BUC 63 CNC modelleket, amelyek különböző méretű alkatrészek precíz csiszolására alkalmasak.
Úr Luboš Holub
Letní 748/34
251 01 Czech Republic
Cseh Köztársaság
Aktuális apróhirdetések és top ajánlatok
Ajánlatkérés küldése Arston company a.s. részére
Használt gépek a következő területeken
Minden ajánlat a(z) Arston company a.s. cégtől
Cseh Köztársaság Arston company a.s.Arston company a.s.
Říčany u Prahy Arston company a.s.Arston company a.s.


