CNC-ACCUWAY _UT-300, gyártási év: 2013, FEDEK DH-65L berakóval, Int. sz.: 231584ACCUWAY
UT 300
CNC-ACCUWAY _UT-300, gyártási év: 2013, FEDEK DH-65L berakóval, Int. sz.: 231584
ACCUWAY
UT 300
Gyártási év
2013
Állapot
Használt
Helyszín
Németország
Ár és helyszín
- Helyszín:
- Deutschland, Baden-Württemberg Südwest
- A218-87513
- Referencia szám:
- IntNr231584
- Frissítés:
- utoljára ekkor: 09.05.2026
Leírás
Műszaki adatok:
Vezérlő: FANUC 0i-TC
Tengelyek száma: 2 tengely, X/Z
X-tengely elmozdulás: 300 mm
Z-tengely elmozdulás: 750 mm
Gyorsjárat X-tengely: 20 m/perc
Gyorsjárat Z-tengely: 24 m/perc
Főorsó fordulatszám: max. 3.500 ford/perc
Gbedpey N Tu Hsfx Alael
Rúdátmérő átbocsátás: 75 mm
Főorsómotor teljesítmény: kb. 15 / 18,5 kW
Szerszámrevolver: 12 pozíció
Szettgörgő
Gépsúly: kb. 5.500 kg
Gép méretek: kb. 3.300 × 1.800 × 1.800 mm
FEDEK DH-65L rúdadagoló
Rúdhossz: kb. 1.500 mm
Rúdátmérő: kb. 5–65 mm
Interfész: rúdadagoló interfész elérhető
A gép előzetes egyeztetés alapján megtekinthető.
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Műszaki adatok:
Vezérlő: FANUC 0i-TC
X-tengely elmozdulás: 300 mm
Z-tengely elmozdulás: 750 mm
Gbedpey N Tu Hsfx Alael
Rúdátmérő átbocsátás: 75 mm
Szerszámrevolver: 12 pozíció
Szettgörgő
Gépsúly: kb. 5.500 kg
FEDEK DH-65L rúdadagoló
Rúdhossz: kb. 1.500 mm
Rúdátmérő: kb. 5–65 mm