ARO CS*SW560-PNET CU
Gyártási év
Helyszín
Ennepetal Németország
Ponthegesztés pisztolyt robot adaptáció ARO CS*SW560-PNET CU
more Images
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Ponthegesztés pisztolyt robot adaptáció
Gyártó:
ARO
Modell:
CS*SW560-PNET CU
Gyártási év:
2015
Állapot:
szinte új (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
Pregelstraße 27, 58256 Ennepetal, Deutschland Németország
Leírás
A szervómotoros 3G-X csipeget / moduláris hegesztőpisztolyt robotokra szereltük fel a KUKA robotokra - az ilyen alkalmazkodás az elektróda erő max. 6 kN 500 mm-es sugár X-fogókkal az 54 mm átmérőjű, 560 V / 1 kHz MF transzformátoros átmérőjű karokhoz, 56 kVA arány 1:70 - U20, 7,2 V 150 mV / kA mérőtekercsel és hőkapcsolóval, 8 pólusú szervomotorral, 300 V - 20 kN maximális teljesítmény löket 95 mm + 10 mm tartalék PDIV kijelző Resolver 8 tűs Orsómagasság 5 mm Elektródakar 3G fogóhoz, vetítés kb. 400mm fékkel (24 VDC 1A), a KUKA robot hosszú 90 ° L konzolos teljes csőcsomagjának igényeihez, a mellékelt vezérlő- és hűtőcsövekkel együtt