GA45VSDFF
Csavarkompresszor
Atlas Copco
GA45VSDFF
Fix ár plusz ÁFA-val
Gyártási év
2010
Állapot
Használt
Helyszín
Stawiec
Adatok a gépről
- Gépmegnevezés:
- Csavarkompresszor
- Gyártó:
- Atlas Copco
- Modell:
- GA45VSDFF
- Gyártási év:
- 2010
- Állapot:
- nagyon jó (használt)
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
- Helyszín:
- Stawiec 11D, 56-300 Milicz, Polska
Leírás
Műszaki adatok:
Kapacitás: 8,67 m3/perc
Gedpfx Aljyt Hzgeaebl
Motor teljesítménye: 45 kW
Max. nyomás: 12,75 bar
Gyártási év: 2010
Üzemóra: 9714
Nettó ár: 33 500
bruttó ár: 41 205
A kompresszor teljesen működőképes, azonnal munkára fogható, garanciával.
Szervizelést biztosítunk.
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Műszaki adatok:
Kapacitás: 8,67 m3/perc
Gedpfx Aljyt Hzgeaebl
Motor teljesítménye: 45 kW
Max. nyomás: 12,75 bar
Gyártási év: 2010
Üzemóra: 9714
Nettó ár: 33 500
bruttó ár: 41 205
Szervizelést biztosítunk.
Szállító
Megjegyzés: Regisztráljon ingyenesen vagy jelentkezzen be, hogy hozzáférjen minden információhoz.
Regisztrált ekkor: 2017
168 Hirdetések online
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+48 71 70... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Hohenems
740 km
Csavaros kompresszor GA45VSDF
Atlas CopcoGA45VSDFF
Atlas CopcoGA45VSDFF
Apróhirdetés
Würzburg
759 km
Porkészítő üzem
Pony Luxury Coating M&KKombi-2.5
Wilków
459 km
Atlas CopcoGA45 VSD FF
Atlas CopcoGA45 VSD FF
Németország
699 km
Csavaros kompresszor
HertzHBD7
HertzHBD7
Winkelhaid
655 km
Csavarkompresszor 55 kW