BEHRINGER HBP1100T
EXW Fix ár plusz ÁFA-val
Gyártási év
2015
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Valkeakoski Finnország
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
Szeleppel BEHRINGER HBP1100T
more Images
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Szeleppel
Gyártó:
BEHRINGER
Modell:
HBP1100T
Gyártási év:
2015
Állapot:
nagyon jó (használt)
Működőképesség:
teljesen működőképes
Üzemórák:
11 000 h
Ár és helyszín
EXW Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
Valkeakoski, Suomi Finnország
Leírás
1. Alkalmazási területek és kialakítás
Behringer
DirectIndustry
DirectIndustry
2. Vágási kapacitás
Köranyag vágási tartomány (90°): max. 1 100 mm
Laposanyag vágási tartomány (90°): max. 1 100 × 1 100 mm
(Megközelítőleg 43,3 × 43,3 hüvelyk)
Behringer Saws
Begner
3. Teljesítmény és hajtásrendszer
Hajtóteljesítmény: 15 kW
Fűrészszalag sebessége: 8 – 84 m/perc között fokozatmentesen állítható
Beépített összteljesítmény: 30 kW
Fűrészszalag mérete: 14 330 × 80 × 1,6 mm
4. Asztalspecifikációk
Asztalméret (Hossz × Szélesség): 3 000 × 1 500 mm
Maximális asztalterhelhetőség: akár 30 000 kg
Munkadarabtartó magasság: 700 mm
5. Gép méretei és tömege
Teljes hossz: kb. 6 000 mm
Szélesség: kb. 8 100 mm
Magasság: kb. 3 850 mm