Behringer HBP310-523GA
Gyártási év
Helyszín
Németország Németország
Vízszintes szalagfűrész Behringer HBP310-523GA
more Images
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Vízszintes szalagfűrész
Gyártó:
Behringer
Modell:
HBP310-523GA
Gépszám:
Gyártási év:
Helyszín:
Deutschland Németország
A211-95360
Referencia szám:
Frissítés:
utoljára ekkor: 09.02.2026
Leírás
A HBP310-523GA fűrész munkaterületei
Gérvágás balra
75° kör: 310 mm, lapos (szélesség x magasság): 520 x 310 mm
60° kör: 310 mm, lapos: 450 x 310 mm
45° kör: 310 mm, lapos: 350 x 310 mm
30° kör: 230 mm, lapos: 230 x 310 mm
Gérvágás jobbra
75° kör: 310 mm, lapos: 500 x 310 mm
60° kör: 310 mm, lapos: 420 x 310 mm
45° kör: 270 mm, lapos: 270 x 310 mm
Gsdpfoyh Ixajx Alaobl
Minimális kör: 20 mm