BT SWE120L
VB plusz ÁFA-val
Gyártási év
2020
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Strzałkowo Lengyelország
Álló targonca BT SWE120L
Álló targonca BT SWE120L
Álló targonca BT SWE120L
Álló targonca BT SWE120L
Álló targonca BT SWE120L
Álló targonca BT SWE120L
Álló targonca BT SWE120L
Álló targonca BT SWE120L
Álló targonca BT SWE120L
Álló targonca BT SWE120L
more Images
BT SWE120L
BT SWE120L
BT SWE120L
BT SWE120L
BT SWE120L
BT SWE120L
BT SWE120L
BT SWE120L
BT SWE120L
BT SWE120L
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Álló targonca
Gyártó:
BT
Modell:
SWE120L
Gyártási év:
2020
Állapot:
használt
Működőképesség:
teljesen működőképes
Üzemórák:
5 485 h
Ár és helyszín
VB plusz ÁFA-val
bérlés:
lehetséges
Eladó helye:
Babin Oledry 10, 62-420 Strzałkowo, Lengyelország Lengyelország
Hívás
Műszaki adatok
Teherbírás:
1 200 kg
Emelési magasság:
4 500 mm
Szabad emelés:
1 580 mm
Üzemanyagtípus:
elektromos
Oszlop típusa:
triplex
Építési magasság:
2 120 mm
Hajtástípus:
Elektro
Ajánlat részletei
Hirdetés azonosító:
A218-31368
Referencia szám:
SL18649SP
Frissítés:
utoljára ekkor: 01.05.2026
Leírás
Vezetőállásos targoncához
Gjdpjy Ii Aksfx Alasbl
Oszloptípus: Triplex
Állapot: Használatra kész és teljesen működőképes
Műszaki állapot: jó
Akkumulátor feszültség: 24V