Műszaki adatok:
>> Gyártási év: 1992
>> Sorozatszám: 1673
Befogási tartomány:
>> Szerszámkocsi felfogófelülete: 500 x 180 mm
>> Max. szerszámátmérő csúcsok között: 130 mm
>> Max. szerszámátmérő repülő befogásnál az univerzális osztófejben: 620 mm
>> Max. szerszámhossz csúcsok között: 270 mm
>> T-hornyok a gépállványon: 12 mm
>> T-hornyok a köszörűfejen, szerszámkocsin és tartozékokon: 8 mm
Mozgástartomány:
>> Munkautak
Köszörűhúzás: 190 mm
Köszörűhúzás spirálköszörülésnél: 190 mm
Szerszámkocsi keresztirányú állítása: 100 mm
Köszörűfej függőleges állítása: 325 mm
Köszörű orsó hosszirányú állítása: 5 mm
>> Durvaállítási utak
Szerszámtartó: 220 mm
Köszörűfej tartó: 800 mm
Univerzális osztófej a szerszámkocsin: 330 mm
>> Forgási szögek
Köszörűfej tartó: 360°
Gedpoxu E Nqjfx Alaebl
Köszörűfej: 360°
Szerszámtartó: 360°
Köszörűorsó:
Háromfázisú hajtómotor: 1,1 kW 2800 ford/perc
Orsófordulatszám, fokozatmentes: 2000 – 10000 ford/perc
Max. köszörűkorong átmérő: 125 mm
Max. vágótárcsa átmérő: 200 mm
Méret:
Súly: 520 kg
Méretek (mélység x szélesség x magasság): 800 x 1100 x 1760 mm
Helyigény (kezeléssel együtt): 2,5 x 2,3 m
Tartozékok és felszereltség:
1 db szerszámszekrény tartalommal
>> Lásd képek
A gépről:
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Műszaki adatok:
>> Gyártási év: 1992
>> Sorozatszám: 1673
Befogási tartomány:
Mozgástartomány:
>> Munkautak
Köszörűhúzás: 190 mm
>> Durvaállítási utak
Szerszámtartó: 220 mm
Köszörűfej tartó: 800 mm
>> Forgási szögek
Köszörűfej tartó: 360°
Gedpoxu E Nqjfx Alaebl
Köszörűfej: 360°
Szerszámtartó: 360°
Köszörűorsó:
Max. vágótárcsa átmérő: 200 mm
Méret:
Súly: 520 kg