DN Solutions PUMA2600 SLYB II
EXW VB plusz ÁFA-val
Gyártási év
2022
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Jasionka Lengyelország
CNC eszterga DN Solutions PUMA2600 SLYB II
more Images
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
CNC eszterga
Gyártó:
DN Solutions
Modell:
PUMA2600 SLYB II
Gépszám:
Puma 2600
Gyártási év:
2022
Állapot:
nagyon jó (használt)
Működőképesség:
teljesen működőképes
Üzemórák:
7 800 h
Ár és helyszín
EXW VB plusz ÁFA-val
Helyszín:
Jasionka, Lengyelország Lengyelország
Hívás
Műszaki adatok
Esztergálási átmérő a keresztcsúszka felett:
630 mm
Esztergálási hossz:
1 245 mm
Esztergálási átmérő:
376 mm
Orsófurat:
102 mm
Orsófordulatszám (max.):
2 800 ford/min
Orsó motor teljesítmény:
26 W
Bemeneti áram típusa:
háromfázisú
Vezérlőgyártó:
FANUC
Orsók száma:
2
Orsó üzemóra:
7 800 h
Szerszámtárban lévő férőhelyek száma:
12
Felszereltség:
forgácsszállító
Leírás
MŰSZAKI ADATOK a gyártó specifikációja szerint:
1). Kapacitás
Ágy feletti átmérő: 680 mm
Kocsifedél feletti átmérő: 630 mm
Max esztergálási átmérő: 376 mm
Ajánlott esztergálási átmérő: 315 mm
Max esztergálási hossz: 1245 mm
Megengedett terhelés (tokmánnyal együtt):
Tokmányban: 500 kg (támasszal 1000kg)
Orsóban áteresztett rúd átmérő: 102 mm
2). Orsó
Tokmány: 315 mm
Orsó: A2#11 ASA
Első főorsócsapágy átmérője: 160 mm
Orsófurat: 115 mm
Tokmány áteresztés: 103 mm
Főorsóhajtás motor teljesítménye (folyamatos/30min): 26/22/18,5 kW (S325%/S660%/S1Folyt.)
Orsó fordulatszám: 2 800 ford/perc
Max főorsó nyomaték: 1123 Nm (15 perc S315%)
Hajtás: ékszíj
3). Elsődleges ellenorsó
Tokmány: 175 mm (opció 210mm)
Orsó: A2#5 ASA
Orsó furat átmérője: 62 mm
Ellenorsó henger áteresztése: 50 mm (H8)
Főorsó hajtómotor teljesítmény (folyamatos/30min): 7,5/5,5 kW (30 min/S1 folyt.)
Orsó fordulatszám: 4500 ford/perc
Max főorsó nyomaték (30 min): 85 Nm
Hajtás: ékszíj
4). Mozgástartományok
X-tengely előtolás: 260 mm
Z-tengely előtolás: 1350 mm
Y-tengely előtolás: 105 (±52,5) mm
B-tengely: 1350 mm
C-tengely: 1,2 360° (0,001° lépésekkel)
Gbsdpjx Rqkuefx Alael
5). Ágy és kocsi
Ágy döntött, dőlésszög: 30°
Ágyvezeték (Z-tengely): 437 mm
Kocsi (X,Y-tengely): 321/325 mm
Áthenyezet: 335 mm
6). Szerszámtartó rendszer
Szerszámbefogók: BMT 65P
Szerszámhelyek száma: 12
Szerszámméretek: 25 x 25 mm
Max fúró átmérő: 50/32 mm (főorsó/ellenorsó)
Hajtott szerszám teljesítmény: 7,5/1,5 kW (5 min/folyt.)
Hajtott szerszám fordulatszám: 5000 ford/perc
Hajtott szerszám nyomaték: 95,5 Nm
Hajtott szerszám feszítőhüvelyek (ER32): Φ3-Φ20 mm (opcionális)
Revolver pozícióváltás: 1 pozíció, 0,15 s (1,2 s teljes kör)
Max hajtott szerszámmal fúrható átmérő: φ 20
M20 x P2,5
7). Hidraulikarendszer
Tartály kapacitás: 20 l
Áramlási sebesség (60 Hz/50 Hz): 25/20,8 l/perc
Nyomás: 2,2 kW x 5,0 MPa
8). Hűtőfolyadék
Tartály kapacitás: 250 l
Áramlási sebesség: 30 l/perc
Nyomás: 0,7 kW x 0,15/0,1 MPa (60/50 Hz)
9). Gép pontosság
Pozícionálás: 0,01 mm
Ismételhetőség: ±0,002 mm (X), ±0,003 mm (Z, Y), ±0,006° (C)