Durma HD-TC60170Durma
HD-TC60170
Durma HD-TC60170
Durma
HD-TC60170
Gyártási év
2019
Állapot
Használt
Helyszín
Hollandia
Adatok a gépről
- Gépmegnevezés:
- Durma HD-TC60170
- Gyártó:
- Durma
- Modell:
- HD-TC60170
- Gyártási év:
- 2019
- Állapot:
- üzemkész (használt)
Ár és helyszín
- Helyszín:
- , Hollandia
- A207-03710
- Referencia szám:
- NL-CUT-DUR-2019-00001
- Frissítés:
- utoljára ekkor: 04.03.2026
Leírás
Ez a Durma HD-TC60170 2019-ben készült. 3 kW-os IPG szálas lézerforrással rendelkezik, amely 2,5D vágásra képes, és akár 170 mm-es csöveket és 120x120 cm-es csöveket is kezel. Tartalmaz kipufogórendszert, fröccsenésvédőt, kötegrakodót a sorozatmunkákhoz, és láncrakodót a kisebb munkákhoz. A gép 6,5 méteres bemeneti és 4,5 méteres kimeneti nyílással rendelkezik, amely 6 méterig meghosszabbítható. A géppel kapcsolatos további információkért vegye fel velünk a kapcsolatot.
• 3 kW-os IPG szálas lézerforrás
• 2.5D vágás
• Csőkapacitás: 170 mm-ig
• Csőkapacitás: 120 x 120 cm-ig
• Minimális méret: 20 mm
• Beömlőhossz: 6,5 m
Gbjdex D Ir Tspfx Alajl
• Kimeneti hossz: 4,5 m, 6 m-re meghosszabbítható
Kiegészítő felszerelés
• Kipufogórendszer
• Fröccsenésvédő (1 méterre a csőbe nyúló kanál a fröccsenő víz felfogására)
• Kötegrakodó hátul a sorozatmunkákhoz
• Láncos rakodó elöl a kisebb munkákhoz
• 2.5D vágás
• Csőkapacitás: 170 mm-ig
• Minimális méret: 20 mm