Festo DN-80-400-PPV
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek Festo DN-80-400-PPV
more Images
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Gyártó:
Festo
Modell:
DN-80-400-PPV
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Eladó helye:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Németország Németország
A342-9931
Referencia szám:
Leírás
Pneumatikus hengerek, léghengerek, szabványos hengerek, szorítóhengerek -Gyártó: Festo -Típus: DN-80-400-PPV -Dugattyú: Ø 80 mm -Löket: 400 mm -Nyomás: max. 12 bar - Pneumatikus csillapítás: mindkét oldalon állítható - Szám: 1x rendelhető - Ár: darabonként - Méretek: 97/97 / H675 mm - Súly: 8,3 kg