Festo DNC-63-600-PPV-A
Wiefelstede Németország
Pneumatikus henger Festo DNC-63-600-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus henger
Modell:
DNC-63-600-PPV-A
Helyszín:
26215 Wiefelstede, Deutschland Németország
A136-58941
Referencia szám:
Leírás
-Gyártó: Festo, DNC-63-600-PPV-A típusú szabványos henger.
-Löket: 600 mm
-Dugattyú: Ø 63 mm
-Dugattyúrúd: Ø 20 mm / M16 x 1,5
-max. nyomás: 12 bar