Festo DNU-80-500-PPV-A
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek Festo DNU-80-500-PPV-A
more Images
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Gyártó:
Festo
Modell:
DNU-80-500-PPV-A
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Eladó helye:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Németország Németország
A431-9749
Referencia szám:
Leírás
Pneumatikus hengerek, léghengerek, szabványos hengerek, befogóhengerek - Gyártó: Festo típusú DNU-80-500-PPV-A -Dugattyúátmérő: 80 mm -Löket: 500 mm -Max. Nyomás: 12 bar -Pneumatikus csillapítás: mindkét oldalon állítható -Méretek: 730/155 / H95 mm -Súly: 6,9 kg