Festo DZH-40-50-PPV-A
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek Festo DZH-40-50-PPV-A
more Images
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Gyártó:
Festo
Modell:
DZH-40-50-PPV-A
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Eladó helye:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Németország Németország
A342-9950
Referencia szám:
Leírás
Pneumatikus henger, lapos henger, pneumatikus hajtás, bélyegző -Löket: 50 mm -Dugattyú: Ø 40 mm -Dugattyúrúd: Ø 16 mm -Pneumatikus csillapítás: mindkét oldalon állítható -Méretek: 38/61 / H210 mm -Súly: 1,05 kg