FORKARDT 3KTNCV-200-45
Állapot
Használt
Helyszín
Willich Németország
Hárompofás erőszorító tokmány FORKARDT 3KTNCV-200-45
more Images
FORKARDT 3KTNCV-200-45
FORKARDT 3KTNCV-200-45
FORKARDT 3KTNCV-200-45
FORKARDT 3KTNCV-200-45
FORKARDT 3KTNCV-200-45
FORKARDT 3KTNCV-200-45
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Hárompofás erőszorító tokmány
Gyártó:
FORKARDT
Modell:
3KTNCV-200-45
Állapot:
műhelyben felújított (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
47877 Willich, Deutschland Németország
Hívás
Műszaki adatok
Össztömeg:
30 kg
Tokmány külső átmérője:
200 mm
Hárompofás tokmány átmérője:
200 mm
Rövid kúpos felfogatás:
6 mm
Átmenő furat:
45 mm
Leírás
-----
Godpfxewuux Ds Alajbl
-----
Hengeres peremfelfogás DIN 55027 szerint, rövid kúppal, kúp mérete: KK6.
Pofacsatlakozás:
Alappofa típus: ferde fogazás;
Megnevezés→Méret: FGB200, SGB200
Húzócső csatlakozás: M52 x 2 mm
Hengeres befogás orsóperemhez ø 170 x 6 mm
Rögzítő furatkör 3 db ZK csavarhoz, kb. 135 mm
A tokmány újszerű állapotban van. Súlypofák nélkül: kb. 25 kg
Szállítás alap- és feltétpofák nélkül.
*További kérdések esetén szívesen állunk rendelkezésére.
*Külföldi szállítási költségek kérésre.
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Szállító
Utoljára online: múlt héten
Regisztrált ekkor: 2010
23 Hirdetések online
Hívás
Ajánlatkérés elküldése
Földus
Németország
Ausztria
Svájc
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság
Franciaország
Belgium
Spanyolország
Mexikó
Olaszország
Hollandia
Lengyelország
Orosz Föderáció
Fehéroroszország (Belarusz Köztársaság)
Ukrajna
Észtország
Törökország
Új-Zéland
Írország
Cseh Köztársaság
Dánia
Finnország
Svédország
Norvégia
Luxemburg
Görögország
Litvánia
Lettország
Izland
Portugália
Brazília
Venezuela
Argentína
Magyarország
Szlovákia
Románia
Moldova
Szlovénia
Szerbia
Montenegró
Albánia
Horvátország
Bulgária
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Izrael
Egyiptom
Marokkó
India
Indonézia
Dél-Korea
Japán
Thaiföld
Malajzia
Vietnám
Kína, Népköztársaság
Tajvan
Irán
Banglades
A kérést nem sikerült elküldeni. Kérjük, próbálja meg később újra.
Telefon & Fax
+49 2156 ... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Hárompofás tokmány WMW Niles Durchmesser 250 mm
more images
Németország Wiefelstede
1 055 km
Hárompofás tokmány
WMW NilesDurchmesser 250 mm
Ellenőrzött kereskedő
Apróhirdetés
Hárompofás tokmány unbekannt Ø 250 mm
Németország Wiefelstede
1 055 km
Hárompofás tokmány
unbekanntØ 250 mm