Hedelius R80K-2300
Gyártási év
Helyszín
Németország Németország
CNC marógép Hedelius R80K-2300
CNC marógép Hedelius R80K-2300
CNC marógép Hedelius R80K-2300
CNC marógép Hedelius R80K-2300
CNC marógép Hedelius R80K-2300
CNC marógép Hedelius R80K-2300
CNC marógép Hedelius R80K-2300
CNC marógép Hedelius R80K-2300
more Images
Hedelius R80K-2300
Hedelius R80K-2300
Hedelius R80K-2300
Hedelius R80K-2300
Hedelius R80K-2300
Hedelius R80K-2300
Hedelius R80K-2300
Hedelius R80K-2300
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
CNC marógép
Gyártó:
Hedelius
Modell:
R80K-2300
Gyártási év:
2009
Állapot:
üzemkész (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
Deutschland Németország
A217-88393
Referencia szám:
INNO31276
Frissítés:
utoljára ekkor: 24.04.2026
Leírás
Menetút X/Y/Z: 2300mm/800mm/600mm, asztalméretek X/Y: 1400mm/750mm, forgóasztal méretei X/Y: 800mm/630mm, főorsó fordulatszám: 12 000 1/perc, szerszámhelyek száma: 30, szerszámtartó: SK40, hűtőfolyadék nyomás: 20 bar, előtolás: 30 m/perc, gyorsjárat: 40 m/perc. Gép méretek X/Y/Z: kb. 6200mm/3700mm/3600mm, tömeg: kb. 16 000 kg, vezérlés: Heidenhain iTNC 530, vezérlési üzemóra: 63 330 óra, gép üzemóra: 61 892 óra, működési órák: 28 295 óra. IKZ, 3D mérőtapintó, forgácsszállító és útmérő rendszer tartozék. Dokumentáció rendelkezésre áll. Személyes megtekintés lehetséges.