Heinrichsglück DKH1.000-P850
Gyártási év
2023
Állapot
Új
Helyszín
Soest Németország
Hegesztőasztal/ forgótányér/ billenő- és forgótányér Heinrichsglück DKH1.000-P850
more Images
Heinrichsglück DKH1.000-P850
Heinrichsglück DKH1.000-P850
Heinrichsglück DKH1.000-P850
Heinrichsglück DKH1.000-P850
Heinrichsglück DKH1.000-P850
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Hegesztőasztal/ forgótányér/ billenő- és forgótányér
Gyártó:
Heinrichsglück
Modell:
DKH1.000-P850
Gyártási év:
2023
Állapot:
új
Ár és helyszín
Helyszín:
Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland Németország
Leírás
Hidraulikusan állítható magasságú forgó billenőasztal
Maximális terhelés: 1.000kg
Előlap átmérője: 850 mm
A homloklap sebessége: 0,05- 1,0 fordulat/perc
Hosszúság / szélesség: 1800mm / 1450mm
Előlap magasság vízszintesen: 800mm - 1.275mm
Az előlap magassága függőlegesen: 625mm - 1.100mm