Hermle C 600 U
Gyártási év
Helyszín
Zuchwil Svájc
Függőleges megmunkáló központ Hermle C 600 U
more Images
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Függőleges megmunkáló központ
Gyártó:
Hermle
Modell:
C 600 U
Gyártási év:
1998
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
Niedermattstrasse 3a, 4528 Zuchwil, Schweiz Svájc
Leírás
Hermle C 600 U CNC megmunkáló központ
Gyártó: Hermle
Típus: C 600 U
Gyártási év: 1998
Üzemi feszültség: 400 V / 3~
Frekvencia: 50 Hz
Vezérlőfeszültség: 24 V
Összteljesítmény felvétel: 31 A
Vezérlés: Heidenhain TNC 426
Gsdpfx Ajyrr Ucschsit
Gép tömege: 6400 kg
X tengely elmozdulás: 600 mm
Y tengely elmozdulás: 450 mm
Z tengely elmozdulás: 450 mm