HISWeld HIS16V32412 - Aktion
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Új
Helyszín
Ausztria Ausztria
Hegesztőasztal HISWeld HIS16V32412 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V32412 - Aktion
HISWeld HIS16V32412 - Aktion
HISWeld HIS16V32412 - Aktion
HISWeld HIS16V32412 - Aktion
HISWeld HIS16V32412 - Aktion
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Hegesztőasztal
Gyártó:
HISWeld
Modell:
HIS16V32412 - Aktion
Állapot:
új
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Ausztria
A214-27672
Referencia szám:
Frissítés:
utoljára ekkor: 07.05.2026
Leírás
Állapot: új
Szállítási idő: kb. 2-4 hét rendeléstől számítva
Munkaterület: 2400 x 1200 mm
Teherbírás: 3000 kg
Súly: 482 kg
Oldalgerendák magassága: 200 mm
Furat: 16 mm
PRÉMIUM ASZTALRENDSZEREINK 16 MM-ES LYUKRENDSZERREL IPARI ÉS KERESKEDELMI FELHASZNÁLÁSRA SZABVÁNYT KÉPVISELNEK. A 3D MODELL ALKOTJA AZ EGÉSZ RENDSZER ALAPJÁT, MELY MIND AZ ÖT OLDALON SZABADON BŐVÍTHETŐ.
Gbedpfoyq Sr Eex Alasl
3D szabvány hegesztő- és rögzítőasztal, 2400 x 1200 x 100 mm, CR75M+ kemény bevonattal
Asztalrendszer: 16 mm
Anyagvastagság: 12 mm
Különleges tapadásgátló bevonat a hegesztési fröccsenések ellen
Az asztal alapszerkezetét és a standard asztallábakat tartalmazza
* S355J2+N acél CR75M+ keményítéssel
* Furat: 16 mm, anyagvastagság: 12 mm
* Bevonatos asztal alapszerkezetet tartalmazza
* 100 mm oldalgerenda, két sor furattal, 25 mm furattávolsággal
* Asztallap kétoldali finom beosztással és 50 x 50 mm rasztervonalakkal