HISWeld HIS28V31510 - Aktion
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Új
Helyszín
Ausztria Ausztria
Hegesztőasztal HISWeld HIS28V31510 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Hegesztőasztal
Gyártó:
HISWeld
Modell:
HIS28V31510 - Aktion
Állapot:
új
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Ausztria
A191-18316
Referencia szám:
Frissítés:
utoljára ekkor: 08.05.2026
Leírás
Állapot: új
Szállítási idő: kb. 2–4 hét a megrendeléstől számítva
Munkaterület: 1500 x 1000 mm
Asztalmagasság: 850 mm
Teherbírás: 8000 kg
Súly: 541 kg
Oldalgerendák magassága: 200 mm
Furat átmérője: 28 mm
PREMIUM ASZTALRENDSZEREINK 28 MM-ES FURATRENDSZERREL IPARI ÉS VÁLLALKOZÁSI FELHASZNÁLÁSRA SZABVÁNYT KÉPVISELNEK. A 3D MODELLEK ALKOTJÁK A TELJES RENDSZER ALAPJÁT, AMELY MIND AZ ÖT OLDALON KORLÁTLANUL BŐVÍTHETŐ.
* Marással teljesen megmunkált 25 mm-es asztallap S355J2+N acélból, magas pontossággal (+/- 0,05 mm), lekerekített élekkel és furatokkal
* KEMÉNYKRÓMOZOTT ASZTALFELÜLET CR75M+
* Pontos méret- és illeszkedési pontosság a 28 mm-es furatú szerszámokhoz (kompatibilis más prémium gyártókkal)
* 100 x 100 mm-es rasztervonalak
Gedpfxewiripj Alasbl
* Különböző lábváltozatok választhatók (standard, magasságállítható, gurulós)
* Körbefutó, 200 mm magas oldalgerendák 3 soros furatkiosztással (felső/alsó sorok 50 mm-es távolságra)