KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3
Gyártási év
Helyszín
Kirchheim unter Teck Németország
Hengeres köszörűgép - Universal KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3
more Images
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Hengeres köszörűgép - Universal
Gyártó:
KELLENBERGER
Modell:
KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3
Gyártási év:
Helyszín:
73230 Kirchheim Németország
A174-04418
Referencia szám:
Frissítés:
utoljára ekkor: 27.03.2025
Leírás
Köszörülési átmérő 350 mm Köszörülési hossz 1000 mm Középmagasság 175 mm Helyigény kb. 3,6/3,5 m Fotók az azonos gépről, középmagassággal 225 mm -es bázis: Kellenberger Kel -Varia UR175-1000 Kelco 120 csiszolófej Ur T1 -T2 -T3 alapvető berendezések ASO érintés nélküli integrált a vezérlőfelületbe -automatikus egyensúly az ELASO -tól a vezérlőfelületbe -TailStock kézi visszahúzással -Munkafelület Headstock MK5 MFM-1224/42/31 D-21-HF orsó HSK-tartóval 24 000 fordulat/perc integrált rés-érzékelővel. (Szállítási idő) -CNC vezérlésű C-tengely -Nem körköszörülés -hidrosztatikus menetes orsó x-ben -új hidrosztatikus egység mindössze 1 szivattyúval és nyomástárolóval így jobb energiahatékonyság.