Econosto,Valvecom,Diverse Diverse használt eladó (369)
Eredmények rendezése
- Legalacsonyabb ár Legmagasabb ár
- Legújabb hirdetések Legrégebbi hirdetések
- Legrövidebb távolság Legnagyobb távolság
- Legújabb gyártási év Legrégebbi gyártási év
- Legfrissebb frissítés Legrégebbi frissítés
- Gyártók A-tól Z-ig Gyártó Z-től A-ig
- Relevancia
- Legalacsonyabb ár
- Ár
- Legmagasabb ár
- Ár
- Legújabb hirdetések
- Feltöltés dátuma
- Legrégebbi hirdetések
- Feltöltés dátuma
- Legrövidebb távolság
- távolság
- Legnagyobb távolság
- távolság
- Legújabb gyártási év
- Gyártási év
- Legrégebbi gyártási év
- Gyártási év
- Legfrissebb frissítés
- Frissítés
- Legrégebbi frissítés
- Frissítés
- Gyártók A-tól Z-ig
- Gyártó
- Gyártó Z-től A-ig
- Gyártó
- Megnevezés A-tól Z-ig
- Megnevezés
- Megnevezés: Z-től A-ig
- Megnevezés
- Modell A-tól Z-ig
- Modell
- Modell Z-től A-ig
- Modell
- Legalacsonyabb hivatkozás
- referencia
- Legmagasabb ajánlás
- referencia
- Legrövidebb üzemidő
- Üzemidő
- Leghosszabb üzemidő
- Üzemidő
- Relevancia
- Relevancia
Apróhirdetés
Su Zhou Shi
8 231 km
Csőhajlító gép, CNC hajlítás, automata
EQ AutomationBD63CNC4A2SP
Hívás
Állapot: szinte új (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2026, üzemórák: 8 h, gép/jármű száma: BD63CNC4A2SP, vezérlés típusa: CNC vezérlés, automatizáció foka: automata, működtetés típusa: elektromos, Csőátmérő (max.): 63 mm, Hajlítási szög (max.): 190 °, össztömeg: 1 800 kg, teljes hossz: 4 000 mm, teljes szélesség: 1 000 mm, teljes magasság: 1 300 mm, teljesítmény: 18 kW (24,47 LE), bemeneti feszültség: 380 V, bemeneti áram típusa: Légkondicionáló, digitális kijelzők száma: 1, garancia időtartama: 12 hónapok, Felszereltség: lábvezérlésű távkapcsoló, vészleállítás, Teljesen automata, egyfejes CNC hajlítógép kiegészítő tolófunkcióval
Géptípus: BD63CNC4A2SP
Gép alkalmazási területei:
Közlekedési szektor
Kommunális mérnöki, vasúti, autóipari és kerékpárgyártás területén: kipufogócsövek, fékvezetékek, üzemanyag-ellátó csővezetékek, kormányrendszerek, klímatöltő és szellőzőcsatorna rendszerek, ülésvázak, kiegyensúlyozó elemek, lökhárító szerkezetek, ablakkeretek, kormány- és vázalkatrészek.
Bútoripar
Beltéri és kültéri ülő- és asztalgarnitúrák, irodai asztalok és székek, polcrendszerek, ágykeretek és kiegészítő bútorelemek.
Szabadidő és rekreációs ipar
Fitneszgépek, babakocsik, szállítókocsik, vidámparki berendezések.
Gépészeti, fűtési, légtechnikai és háztartási gépipar
Vízmelegítők, elektromos fűtőberendezések, gázüzemű főzőlapok, hűtőgépek és klímaberendezések.
Nehézipari felhasználás
Kazánvezeték-hálózatok, hőcserélők, áramtermelő üzemek, vegyi üzemek, dízelmotor-gyártás és hajóépítés.
Egyéb ipari szegmensek
Háztartási fogyasztási cikkek, rehabilitációs orvostechnikai eszközök, szaniter termékek, belsőépítészeti és dekorációs ipar, építőipar, mezőgazdasági gépek és eszközök gyártása, légiipari gyártás és karbantartás.
Műszaki adatok – BD63CNC4A2SP
Maximális megmunkálható szénacél, réz, alumínium cső vagy profil:
Φ63×2,0MM (max. falvastagság 2,0 mm)
vagy a szerszám kialakításának megfelelő profilok*
Maximális megmunkálható rozsdamentes vagy nagy ötvözetű acél cső/profil:
Rcodpeyaz Egofx Ap Dsf
Φ55×2,0MM (max. falvastagság 2,0 mm)
vagy a szerszám kialakításának megfelelő profilok*
Maximális alternáló (oda-vissza) adagolt csőméret: Φ63MM
Szerszámfüggő profil*
Maximális adagolás (lökethossz): (*) 3200MM
Maximális hajlítási sugár: (*) 550MM
Maximális hajlítási szög: 190°
Maximális magkihúzási távolság: 3500MM
Gép munkamagasság: 1300MM
Csőhajlító szervomotor teljesítmény: 7,0KW
Csőhajlítási sebesség: max. 150°/s (állítható)
Hajlítási pontosság: ±0,1°
Adagoló szervomotor teljesítmény: 2,0KW
Adagolási sebesség: 200-1000MM/s (állítható)
Adagolási pontosság: ±0,1MM
Forgató szervomotor teljesítmény: 1,0KW
Forgatási sebesség: 180°/s (állítható)
Forgatási pontosság: ±0,1°
Hidraulikus motor: 7,5KW
Hidraulikus rendszer nyomása: 12 MPA
Teljes teljesítmény: 18 KW
Külső méret (HxSzxM): 4000*1000*1300mm
Súly: 1800KG
Apróhirdetés
Geisleden
820 km
Automata függőleges raktárlift 44 t
SSI SchäferSSI Logimat Typ SLL Lagerlift
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Gyártási év: 2015, SSI Schäfer Logimat SLL automata raktárlift
Az SSI Schäfer Logimat SLL egy automatikus, vertikális raktárlift, amelyet apróalkatrészek hatékony tárolására és komissiózására fejlesztettek ki, az áru-a-személyhez elv alapján. Fő jellemzője a magas raktársűrűség és az ergonomikus kezelhetőség.
Funkciók és előnyök
Áru-a-személyhez elv: A rendszer az igényelt tálcát automatikusan a kezelőnyíláshoz szállítja, ezzel minimalizálva a munkatársak mozgását.
Helyoptimalizálás: A Logimat méri a tárolt cikkek magasságát és dinamikusan optimalizálja a tárolási magasságot, ami rendkívül nagy sűrűségű tárolást tesz lehetővé minimális alapterületen.
Ergonómia: A kezelőnyílás (LOGI Gate) többféle magassági szinten pozícionálható az ergonomikus hozzáférés érdekében. Opcionálisan a tálcába való benyúlás mélysége is tovább csökkenthető, ezzel kímélve a kezelőt.
Szoftver-integráció: A lift standard PLC-vezérléssel van felszerelve, és interfészeken keresztül könnyen integrálható meglévő WMS vagy ERP rendszerekbe (pl. SAP). A saját fejlesztésű WAMAS® Logimat szoftvermegoldás is elérhető.
Robusztusság: A rendszer két ferde fogazású fogaslécet tartalmaz, melyek robusztus, precíz és érzéketlen vertikális tálcaszállítást biztosítanak, még aszimmetrikus terhelés esetén is.
Az SSI Logimat raktárlift számos iparágban használható különféle áruk ki- és betárolására:
- E-kereskedelem
- Egészségügy és kozmetika
- Kiskereskedelem és nagykereskedelem
- Ipar
- Autóipar
Felhasználási területek:
- Kisebb alkatrészek tárolása
- Cikkelek kezelése
- Gyártási puffer tárolók
- Rendelés összeállítás
- Karbantartási és pótalkatrészek tárolása és komissiózása
- Készülő termékek/félkész termékek tárolása
Gyártó: SSI Schäfer
Típus: SSI Logimat SLL raktárlift
Sorozatszám: 815.0242-A3
Vezérlés: SPS-EasyConnect érintőkijelzős vezérlés
Raktárlift magassága: 6835 mm
Lift/tálca szélesség: 4570 mm / 4025 mm
Lift/tálca mélysége: 3092 mm / 815 mm
Hasznos teher - gép: 2x 25 t
Szintek/tálcák száma: 44
Teherbírás szintenként/tálcánként: 590 kg
Raktárhelyek mérete állítható
Áramellátás: 400 V, 50 Hz
Névleges üzemi áram: 24 A
Max. teljesítményigény: 17 kVA
Teljes gépsúly: 36 t
Gyártás éve: 2015
Oldalfalak hiányoznak
A liftek blokk-elrendezésben vannak telepítve, ezért a belső oldalfalak hiányoznak.
A szakszerű szétszerelés költsége (nettó 5.000 €) már teljes mértékben benne van az árban.
Tárgy helyszíne: 37308 Geisleden
Egészítse ki SSI Schäfer raktárliftjét!
A raktárlift csak annyira hatékony, amennyire a belső elrendezése megengedi. Speciálisan kialakított tárolódobozaink a SSI Schäfer rendszer (pl. LogiMat) minden milliméterét kihasználják.
A tárolódobozok három méretben (K, M, L) elérhetők és optimális helykihasználást biztosítanak a liftrendszerben.
A megfelelő méreteket a további árveréseink között találja meg.
Rcjdpfxsylmc Uo Ap Dsf
„Minden egy kézből: Igény esetén szívesen ajánlunk Önnek testreszabott banki finanszírozást projektjéhez.”
komplett-konzept.leasingo.de
További új és használt raktárlifteket talál üzletünkben!
Nemzetközi szállítási költségek kérésre!
Apróhirdetés
Thisted
1 314 km
Áramlásmérő
Endress+HauserPROMAG 33H
Hívás
Állapot: jó (használt), Endress + Hauser áramlásmérő, Promag 33H Több különböző típus a kínálatban!
Rjdshcpwzjpfx Ap Dscf

Tájékozódjon most
+49 201 857 861 80
+49 201 857 861 80
Most hirdessen
*hirdetésenként/hónap
Apróhirdetés
Buchholz
968 km
COBARON | Mechanikus légszűrő
ISI Gruppe -COB 33 TR – 2420 m³/h – 400 V
Hívás
Állapot: új, A szűrőegység elszívó kapacitása a csapnál*: 2420 m³/h
Teljes energiafogyasztás*: 1,84 kW
Működési feszültség: 400 V, 50/60 Hz, 3Ph+PE
Zajszint*: 72 db(A)
Méretek L/W/H mm-ben: L 1290 / W 588 /H 595
Szín: RAL 7035
Súly: 118 kg
Gyártó: ISI Industrieprodukte GmbH
*A szűrő felszereltségétől függően
Különleges feszültség vagy különleges szín kérésre
Redoh Rfb Hopfx Ap Djcf
Alkalmazás:
Az emulziós köd leválasztása, közepes és nagyon nagy gépi munkaterek számára.
A COBARON sorozat előnyei:
- 15 egységváltozat áll rendelkezésre
- Közvetlenül a gyártótól
- ISI-TRONIC alapfelszereltségként (digitalizált szűrővezérlés)
- Elektronikusan vezérelt EC ventilátor alapfelszereltségként
- Állítható sebesség és légáram
- Szűrők széles választékával kapható
- Kiváló minőségű szűrőanyag az előszűrő és a fő szűrő területén
- Akár 99,95 %-os elválasztási arány
- Szerelési és csatlakozó tartozékok széles választéka
- Rugalmasan alkalmazkodik az alkalmazáshoz
- Optimális élettartam
- Made in Germany minőség
A COBARON-nal olyan szűrőrendszert kínálunk, amely megfelel a mai változatos feldolgozási lehetőségeknek és az ebből eredő szennyezőanyag-profiloknak. A COBARON kombinált szűrőrendszer már a standard választékban is különböző szűrőberendezés-változatokat kínál, és így számos alkalmazáshoz variálhatóan konfigurálható.
A COBARON sorozat különböző konfigurációs szintjeit kifejezetten olyan alkalmazásokhoz fejlesztették ki, amelyek számos (mechanikus vagy elektrosztatikus) szűrőrendszer esetében határesetnek számítanak. A két bevált szűrési elv kombinációja a megfelelő alkalmazásban növeli a légszűrő hatékonyságát és meghosszabbítja az élettartamát.
A COBARON üzemeltethető tisztán mechanikus szűrőegységként különböző szűrőfokozatokkal - vagy elektrosztatikus szűrőcellával kiegészítve. Szűrőegységeink már alapfelszereltségként digitalizáltak, és például laptopról is vezérelhetők.
Apróhirdetés
Buchholz
968 km
TEBARON | Mechanikus légszűrő
ISI Gruppe -TEB EH1-EC – 720 m³/h – 230 V
Hívás
Állapot: új, A szűrőegység elszívó kapacitása a csapnál*: 600/720* m³/h
Rcedpfx Apjh Rynqs Dof
Teljes energiafogyasztás*: 0,42 kW
Működési feszültség: 230 V, 50/60 Hz, 1Ph+N+PE
Zajszint*: 67 db(A)
Méretek L/B/H mm-ben: kb. L 800 / W 493 / H 415
Szín: RAL 7035
Súly: 53 kg
Gyártó: ISI Industrieprodukte GmbH, Németország
* A szűrőberendezéstől függően
Különleges feszültség vagy különleges szín kérésre
Alkalmazás:
Emulziós köd leválasztása, kis és közepes gépi munkaterekbe.
Az Ön előnyei:
- Kompakt méretek
- Nagy hatékonyságú EC ventilátor alapfelszereltségként
- Állítható sebesség és légkibocsátás (opcionális)
- Mosható előszűrő
- A H13 részecskeszűrő leválasztási arányai akár
akár 99,95%.
- Szerelési és csatlakozó tartozékok széles választéka
- Rugalmasan alkalmazkodik az alkalmazáshoz
- Optimális élettartam
- Made in Germany minőség
A TEBARON termékünkkel kompakt légszűrő egységet kínálunk.
amely megfelel a mai változatos feldolgozási lehetőségeknek és a
a megmunkálás lehetőségei és a keletkező szennyezőanyag-profilok.
szennyezőanyag-profilok.
A TEBARON-t kompakt légszűrő egységként tervezték kis és közepes méretű
a közepes méretű gépi munkaterek számára a következők elkülönítésére
emulziós köd. Fő fejlesztési céljaink
kompakt méretekkel és maximális energiahatékonysággal
gazdaságos üzemeltetés az alacsony nyomonkövetési költségek miatt
és maximális fenntarthatóság.
E célok elérése érdekében a TEBARON sorozatban nagy hatékonyságú, szabályozható EC ventilátorokat használunk.
A standard, integrált előszűrő csomag három részből áll, és a következőkből áll
teljesen mosható! Rendkívül hatékony a folyadékok ellen
és a nagy és közepes méretű részecskéket, hogy megvédje a fő szűrőt, és maximalizálja annak
és maximalizálja az élettartamát. A fő szűrő
egyedileg az alkalmazáshoz igazítható. Alapesetben H13 HEPA-szűrőt használunk, hogy 99,95%-os elválasztási hatékonyságot érjünk el a 0,3 μ méretű részecskékkel szemben.
Apróhirdetés
Skarszewy
772 km
Lemez sorjátlanító gép
ErnstNEPTUN EBB1500
Hívás
Állapot: üzemkész (használt), Gyártási év: 2010, Funkcionalitás: teljesen működőképes, gép/jármű száma: 630056, össztömeg: 5 200 kg, bemeneti áram: 95 A, Az ERNST Neptun EBB 1500 egy lemezipari sorjátlanító gép, amelyet lézervágott, lyukasztott vagy lángvágott alkatrészek élletisztítására és éllekerekítésére terveztek. A gép lehetővé teszi különféle anyagok – például acél, alumínium, horganyzott lemezek vagy védőfóliával bevont anyagok – váltakozó megmunkálását, köszönhetően a rugalmas sorjátlanító hengereknek és kefekészletnek.
Fő jellemzők az ERNST Neptun EBB 1500 esetén:
• Sokoldalúság:
Különféle anyagú alkatrészek megmunkálása anélkül, hogy folyamatosan cserélni kellene a csiszolóelemeket.
• Funkcionalitás:
Rugalmas sorjátlanító hengert és kefekészletet (acél vagy lamellás keféket) használ az élek letompítására vagy lekerekítésére.
Rcedpfoxmhxxex Ap Dof
• Precizitás:
Az éleken azonos és egyenletes lekerekítési rádiusz érhető el.
• Ideális megoldás:
Olyan vállalatok számára, amelyek különböző anyagokat munkálnak meg, és szükséges az élek megdolgozása vágás után.
Apróhirdetés
Zheng Zhou Shi
7 505 km
Porőrlemény malom
ball mill for mining &fine powder makingsilica/Barite/limestone powder plant
Hívás
Állapot: új, Gyártási év: 2026, teljesítmény: 300 kW (407,89 LE), Golyósmalom bányászathoz és finom por előállításhoz:
A golyósmalom alapvető szemcséző berendezés, amelyet széles körben alkalmaznak a bányászatban, kohászatban, cement- és vegyiparban. Feladata az ércek és más anyagok finom porrá őrlése az acélgolyók és az őrlendő anyag között, egy forgó, hengeres dob belsejében fellépő ütközés és dörzsölés révén. A bányászati üzemekben a golyósmalom elengedhetetlen az ércdúsításhoz, míg a por-előállító iparágakban az egyenletes szemcseméret és nagy fajlagos felület garantálja a további feldolgozás hatékonyságát.
Működési elv:
A golyósmalom működése ütközésen és surlódáson alapul. A forgó hengeres dob tengelye körül elfordulva a szemcséző közeg – általában acél vagy kerámia golyók – a henger belső falához tapad centrifugális erő és surlódás hatására. Elérve egy bizonyos magasságot, szabadesésben visszahullanak az alsó anyagrétegre, így azt összezúzzák és aprítják. Ismétlődő mozgásukkal a nyersanyag folyamatosan finomodik. A folyamat száraz vagy nedves üzemmódban is történhet, az alkalmazástól függően.
Felépítés:
A szabványos golyósmalom főbb részei:
- Betápláló szerkezet: Egyenletes adagolást biztosít (adagoló vagy csigás továbbító).
- Kimeneti rész: Rácsos vagy túlfolyós kivitelű, a kiürítés módjától függően.
- Forgó elem: Acéllemezből készült, kopásálló béléssel bélelt hengeres dob.
- Hajtómű: Motor, reduktor, fogaskerék és elektromos vezérlés.
- Szemcséző közeg: Különböző átmérőjű acél- vagy kerámia golyók a hatékony szemcseméret-csökkentéshez.
A belső bélés és a golyók méret-eloszlása optimalizált a maximális őrlési hatékonyság és minimális energiafogyasztás érdekében.
Műszaki adatok, tipikus paraméterek:
- Betáplálási szemcseméret: ≤25 mm
- Kimeneti szemcseméret: 0,074–0,4 mm
- Kapacitás: 0,65–615 t/óra (modelltől és nyersanyag keménységétől függően)
- Dobfordulatszám: 18–38 ford/perc
- Teljesítményigény: 18,5–4500 kW
- Bélés anyaga: Magas mangántartalmú acél, gumi vagy ötvözött acél
- Szemcséző közeg aránya: A dob térfogatának 30–45%-a
Üzemmódok:
- Száraz őrlés: Olyan anyagoknál, amelyeknek nedvességmentesnek kell maradniuk (pl. cementklinker, mészkő, kvarc).
- Nedves őrlés: Gyakori az ércdúsításban, ahol víz vagy zagy javítja az őrlési hatásfokot és szemcse-egyenletességet.
Alkalmazás bányászatban és por-előállításban:
Rcjdpfxjq Ngafs Ap Def
A bányászati technológiában a golyósmalmat zúzás után alkalmazzák az érc további aprítására és az értékes ásványok felszabadítására. Tipikusan őrlőkörbe integrálják osztályozókkal, hidrociklonokkal, flotációs rendszerekkel. Az anyagot szemcseméret alapján osztályozzák, és a túl nagy részecskéket visszavezetik utánőrlésre. Ez a zártkörű technológia állandó termékfinomságot és hatékony energiafelhasználást biztosít. Finom por előállításánál (pl. szilikát, kerámiapor, tűzálló anyagok, vegyipari nyersanyagok) szintén biztosított az egyenletes szemcseméret, amely javítja a végtermék minőségét és felhasználhatóságát.
Összegzés:
A golyósmalom elengedhetetlen berendezés a bányászatban és a finom por előállításban. Képes az anyagokat finom, egyenletes szemcsévé őrölni, ezzel nélkülözhetetlenné válik az ércdúsításban és az ipari por-előállításban egyaránt. Rugalmasan konfigurálható, energiatakarékos, üzembiztos megoldást kínál nagy kapacitású őrlési feladatokra, folyamatosan magas minőséget és termelékenységet biztosítva különféle iparági alkalmazások terén.
Apróhirdetés
Apeldoorn
1 117 km
Generátor
Bredenoord gensetFPT/Iveco NEF45TM3 120/130 KVA aggr
Hívás
Állapot: új, Gyártási év: 2024, Funkcionalitás: teljesen működőképes, gép/jármű száma: 2145771, össztömeg: 1 868 kg, üzemanyagtípus: dízel, tartálykapacitás: 390 l, szín: piros, teljesítmény: 96 kW (130,52 LE), kimeneti feszültség: 400 V, kimeneti frekvencia: 50 Hz, kimeneti áram típusa: háromfázisú, névleges teljesítmény: 96 kW (130,52 LE), névleges (látszólagos) teljesítmény: 130 kVA, folyamatos teljesítmény: 96 kW (130,52 LE), folyamatos (látszólagos) teljesítmény: 130 kVA, teljes hossz: 2 760 mm, teljes szélesség: 1 100 mm, teljes magasság: 1 900 mm, fordulatszám (max.): 1 500 ford/min, motor gyártó: FPT/Iveco, hűtés típusa: víz, kombinált üzemanyag-fogyasztás: 27,6 l/100 km, üzemanyag-fogyasztás (városi): 14,4 l/100 km, üzemanyag-fogyasztás (országúton): 19,2 l/100 km, üzemanyag: dízel, üzemanyagtartály kapacitása: 390 l, akkumulátor kapacitása: 100 Ah, akkumulátor feszültség: 12 V, bemeneti feszültség: 12 V, bemeneti frekvencia: 50 Hz, bemeneti áram: 32 A, üzemi hőmérséklet: 25 °C, környezeti hőmérséklet (min.): -25 °C, környezeti hőmérséklet (max.): 45 °C, vezérlőszekrény magassága: 1 900 mm, vezérlőszekrény hossza: 2 760 mm, vezérlőszekrény szélessége: 1 100 mm, védelmi típus (IP-kód): IP65, fordulatszám (perc): 1 500 ford/min, hőmérséklet: 25 °C, bemeneti áram típusa: háromfázisú, garancia időtartama: 12 hónapok, Felszereltség: dokumentáció / kézikönyv, mobil dízeltartály, A Bredenoord 120 KVA generátor egy szabályozható és gyors oplossing tijdelijke és hosszú távú áramellátáshoz különböző omgevingen. A szerelvény ideális mobil használatra és a Stage-V emissziós vasának feszültségére. A hatékony PFT/Iveco motor a Stamford generátorral kombinálva optimális előállapotot és üzemeltetési költségeket biztosít.
A generátor hangszigetelő omcastinggel van felszerelve, amely minimális hangalkalmasságot biztosít, ideális hangszigetelt körülmények között (szuper csendes) történő használatra. A dobozt vastag, megbízható hangszigeteléshez és külső dugaszolható eszközökhöz tervezték automatikus felügyeleti eszközökkel az extra biztonság érdekében.
A 390 literes üzemanyagtartállyal a generátor maximum 14 órás önállósággal bír folyamatos használat mellett. A rendszer dízel, HVO GTL üzemanyaggal működik, amely rugalmas üzemanyag-lehetőségeket biztosít.
Műszaki adatok:
- Modell: Bredenoord 120 KVA
- Névleges teljesítmény: 130 KVA
- Max. teljesítmény: 130 KVA
- Motor: FPT/Iveco NEF45TM3
- Generátor: Stamford borstelloze generátor (AVR)
- Teljesítmény: 130 KVA
- Feszültség: 230/400 V, 50 Hz
- Toerental: 1500 tpm
- Zajszint: 69 dB(A) 7 méteren
- Üzemanyagtartály: 390 liter
- Autonómia:
- 100% PRP: 14 óra
- 70% PRP: 20 óra
- Motorteljesítmény: 96 KW
- Akkumulátortöltő és motormelegítés: standard
- Vezérlőpult: Comap MRS16 (automatikus indítás/leállítás)
- Afmetingen (H x Sz x Ma): 2,76 m x 1,10 m x 1,90 m
- Súly: 1868 kg
- Kibocsátási osztály: V. szakasz
Üzemanyag fogyasztás:
- 100% PRP: 27,6 l/óra
- 70% PRP: 19,2 l/óra
- 50% PRP: 14,4 l/óra
Opciók:
- Motor bemelegítés
- Akkumulátor töltő
Rcedpfxowff T Tj Ap Dof
- 3 utas üzemanyagcsap
- XXL üzemanyagtartály
Hang csillapítás:
A generátor geooptimalizált világítóanyagokból és speciális szigetelőanyagokból készült, amelyek minimalizálják a hangot. A hangszigetelést a hang különböző diktátumai erősítik meg egy csökkentett frekvenciaspektrumon keresztül. Ez ideális vidéki használatra.
Fenntarthatóság:
Az omcasting ellenáll a korróziónak, köszönhetően annak, hogy több mint 2000 órán keresztül tesztelték (C5I-H). Ez sokáig tart, a lehető legjobb módon.
Biztonság:
A generátor megerősített nyílásokkal és csuklópántokkal van felszerelve. A kő 20 fokos vízmagassággal készült, ami lehetővé teszi az oxidációt és a minimalizálást.
Szállítás és elhelyezés:
A generátor megerősített kábelekkel és stabil gerendákkal van felszerelve, amelyek könnyű szállítást biztosítanak az építkezéseken. A kialakítás biztosítja a generátor stabil és megbízható telepítését a szégyen veszélye nélkül.
Ügyfélspecifikus beállítások:
A Bredenoord 120 KVA generátor különböző típusokban kapható, 20 KVA-tól 600 KVA-ig. Klantspecifieke aanpassingen zijn mogelijk, waardoor de generator kan angepast aan specifieke eisen en toepassingen.
Tanúsítványok:
- CE minősítésű
- Európai smink
Áthaladási területek:
A generátort különféle ágazatok, építőipar, ipar és egyéb területek számára tervezték, amely szabályozható és hatékony az áramellátás szempontjából.
Apróhirdetés
Apeldoorn
1 117 km
Generátor
Bredenoord gensetFPT/Iveco NEF67TM3A 140/150 KVA aggr
Hívás
Állapot: új, Gyártási év: 2025, Funkcionalitás: teljesen működőképes, gép/jármű száma: 2201925, össztömeg: 2 263 kg, üzemanyagtípus: dízel, tartálykapacitás: 600 l, szín: piros, teljesítmény: 112 kW (152,28 LE), kimeneti feszültség: 400 V, kimeneti frekvencia: 50 Hz, kimeneti áram típusa: háromfázisú, névleges teljesítmény: 112 kW (152,28 LE), névleges (látszólagos) teljesítmény: 150 kVA, folyamatos teljesítmény: 112 kW (152,28 LE), folyamatos (látszólagos) teljesítmény: 150 kVA, teljes hossz: 3 300 mm, teljes szélesség: 1 200 mm, teljes magasság: 1 970 mm, fordulatszám (max.): 1 500 ford/min, motor gyártó: FPT/Iveco, hűtés típusa: víz, kombinált üzemanyag-fogyasztás: 32,5 l/100 km, üzemanyag-fogyasztás (városi): 16,17 l/100 km, üzemanyag-fogyasztás (országúton): 22,77 l/100 km, üzemanyag: dízel, üzemanyagtartály kapacitása: 600 l, akkumulátor kapacitása: 100 Ah, akkumulátor feszültség: 12 V, bemeneti feszültség: 12 V, bemeneti frekvencia: 50 Hz, bemeneti áram: 32 A, üzemi hőmérséklet: 25 °C, környezeti hőmérséklet (min.): -25 °C, környezeti hőmérséklet (max.): 45 °C, vezérlőszekrény magassága: 1 970 mm, vezérlőszekrény hossza: 3 330 mm, vezérlőszekrény szélessége: 1 200 mm, védelmi típus (IP-kód): IP65, fordulatszám (perc): 1 500 ford/min, hőmérséklet: 25 °C, bemeneti áram típusa: háromfázisú, garancia időtartama: 12 hónapok, Felszereltség: dokumentáció / kézikönyv, mobil dízeltartály, A Bredenoord 140 KVA generátor egy szabályozható és gyors oplossing tijdelijke és hosszú távú áramellátáshoz különböző omgevingen. A szerelvény ideális mobil használatra és a Stage-V emissziós vasának feszültségére. A hatékony PFT/Iveco motor a Stamford generátorral kombinálva optimális előállapotot és üzemeltetési költségeket biztosít.
A generátor hangszigetelő omcastinggel van felszerelve, amely minimális hangalkalmasságot biztosít, ideális hangszigetelt körülmények között (szuper csendes) történő használatra. A dobozt vastag, megbízható hangszigeteléshez és külső dugaszolható eszközökhöz tervezték automatikus felügyeleti eszközökkel az extra biztonság érdekében.
A 600 literes üzemanyagtartállyal a generátor maximum 18 órás önállósággal rendelkezik folyamatos használat mellett. A rendszer dízel, HVO GTL üzemanyaggal működik, amely rugalmas üzemanyag-lehetőségeket biztosít.
Műszaki adatok:
- Modell: Bredenoord 140 KVA
- Névleges teljesítmény: 150 KVA
- Max. teljesítmény: 150 KVA
- Motor: FPT/Iveco NEF67TM3A
- Generátor: Stamford borstelloze generátor (AVR)
- Teljesítmény: 150 KVA
- Feszültség: 230/400 V, 50 Hz
- Toerental: 1500 tpm
- Zajszint: 68 dB(A) 7 méteren
- Üzemanyagtartály: 600 liter
- Autonómia:
- 100% PRP: 18 óra
- 70% PRP: 26 óra
- Motorteljesítmény: 112 KW
- Akkumulátortöltő és motormelegítés: standard
- Vezérlőpult: Comap MRS16 (automatikus indítás/leállítás)
- Afmetingen (H x Sz x Ma): 3,30 m x 1,20 m x 1,97 m
- Súly: 2263 kg
- Kibocsátási osztály: V. szakasz
Üzemanyag fogyasztás:
- 100% PRP: 32,5 l/h
- 70% PRP: 22,77 l/óra
- 50% PRP: 16,17 l/h
Opciók:
- Motor bemelegítés
- Akkumulátor töltő
- 3 utas üzemanyagcsap
Rcodjwfgd Hjpfx Ap Dof
- XXL üzemanyagtartály
Hang csillapítás:
A generátor geooptimalizált világítóanyagokból és speciális szigetelőanyagokból készült, amelyek minimalizálják a hangot. A hangszigetelést a hang különböző diktátumai erősítik meg egy csökkentett frekvenciaspektrumon keresztül. Ez ideális vidéki használatra.
Fenntarthatóság:
Az omcasting ellenáll a korróziónak, köszönhetően annak, hogy több mint 2000 órán keresztül tesztelték (C5I-H). Ez sokáig tart, a lehető legjobb módon.
Biztonság:
A generátor megerősített nyílásokkal és csuklópántokkal van felszerelve. A kő 20 fokos vízmagassággal készült, ami lehetővé teszi az oxidációt és a minimalizálást.
Szállítás és elhelyezés:
A generátor megerősített kábelekkel és stabil gerendákkal van felszerelve, amelyek könnyű szállítást biztosítanak az építkezéseken. A kialakítás biztosítja a generátor stabil és megbízható telepítését a szégyen veszélye nélkül.
Ügyfélspecifikus beállítások:
A Bredenoord 140 KVA generátor különböző típusokban kapható, 20 KVA-tól 600 KVA-ig. Klantspecifieke aanpassingen zijn mogelijk, waardoor de generator kan angepast aan specifieke eisen en toepassingen.
Tanúsítványok:
- CE minősítésű
- Európai smink
Áthaladási területek:
A generátort különféle ágazatok, építőipar, ipar és egyéb területek számára tervezték, amely szabályozható és hatékony az áramellátás szempontjából.
Apróhirdetés
Eindhoven
1 124 km
Hálózatelemző
ViaviOneAdvisor 800
Hívás
Állapot: használt, Funkcionalitás: ellenőrizetlen, gép/jármű száma: OneAdvisor 800, Használt Viavi OneAdvisor 800 hálózati analizátor készlet hordozótáskában.
Gyártó: Viavi Solutions
Típus: OneAdvisor 800
Tartozékok: töltőkábel, optikai csatlakozó tisztító, univerzális adapter és dokumentáció.
Gyártói leírás:
Rsdpfoxmh E Sex Ap Djcf
A VIAVI OneAdvisor 800 kiemelkedik kifinomult kialakításával, amely többfunkciós architektúrával integrálódik, ezáltal számos tesztalkalmazást lefed és különböző felhasználói csoportokat illetve alkalmazásokat tud kiszolgálni, beleértve az alábbiakat:
Általános célú spektrum analizátor: Laborok és gyártási környezetek számára tervezve a OneAdvisor 800 erőteljes RF teszt eszközként funkcionál. Teljes körű spektrumanalízis képességekkel rendelkezik, amelyek lehetővé teszik az RF jelek pontos mérését és elemzését különböző frekvenciákon. Ez a funkció kulcsfontosságú a szabályozási előírásoknak való megfelelés, valamint a különféle üzemi környezetekben az RF teljesítmény optimalizálása szempontjából.
Optikai szálak és kábelek ellenőrzése: A rádió- és antennarendszerek telepítésénél a OneAdvisor 800 kulcsszerepet tölt be a száloptikás és kábeles csatlakozások ellenőrzésében. Alapos vizsgálatokat végez a zökkenőmentes integráció és az optimális teljesítmény biztosítására. A száloptikai linkek és kábelezések validálásával biztosítja a stabil jelátvitelt, növelve a rendszer általános hatékonyságát és megbízhatóságát.
Vezeték nélküli jelminőség és lefedettség értékelése: Mobilhálózati mérésekhez a OneAdvisor 800 alapvető eszközöket kínál a jelminőség és a lefedettség elemzésére. Részletes méréseket végez a jelerősség, a lefedetlenségi területek azonosítása és a hálózati teljesítménymutatók megállapítása érdekében. Ez elengedhetetlen a hálózati tervezés optimalizálásához, hibakereséshez és a felhasználói élmény javításához folyamatos kapcsolatot és megbízható szolgáltatásnyújtást biztosítva.
RF zavarjelek felismerése és helymeghatározása: A vezeték nélküli hálózatokban a OneAdvisor 800 kiválóan detektálja és lokalizálja az RF zavarást okozó forrásokat. Fejlett jelanalízis technikákat alkalmaz a teljesítményt rontó zavarjelek azonosítására. A zavarás forrásának pontos meghatározásával lehetővé teszi a szolgáltatóknak a zavarszűrés gyors elvégzését, ezáltal biztosítva a hálózat megbízható működését.
Transzport hálózatok validálása: A OneAdvisor 800 képes transzport hálózatok validálására, támogatva akár 100Gbps sebességű Ethernet hálózatok sávszélességét is. Teljes körű teszteket végez az átbocsátóképesség, késleltetés és csomagvesztési arányok ellenőrzésére, így biztosítva a magas hálózati teljesítményt és a szolgáltatási szint megállapodások (SLA-k) teljesülését. Emellett támogatja a precíziós időprotokoll (PTP) verifikációját, amely elengedhetetlen a 5G rádiós X-Haul kommunikációs hálózatok szinkronizációjához. Ez gondoskodik a hálózati elemek zökkenőmentes integrációjáról és szinkronizációjáról, elősegítve a fejlett 5G hálózatok sikeres telepítését és működését.
A VIAVI OneAdvisor 800 sokoldalúságával és megbízhatóságával egy integrált megoldást kínál, amely számos iparág és felhasználói csoport eltérő tesztigényeit képes kielégíteni és bővíteni. Átfogó funkciókészlete – a spektrumanalizátortól a zavarjel detektáláson át a hálózati transzport validálásáig – nélkülözhetetlenné teszi ezt az eszközt a hálózati teljesítmény optimalizálásában, a szolgáltatásminőség biztosításában és a fejlett, például 5G kommunikációs technológiák fejlesztésének támogatásában.
Apróhirdetés
Duxford
1 493 km
Molecular Devices SpectraMAX 190 abszorbancia mikroplate olvasó
Molecular DevicesSpectraMAX 190
Hívás
Állapot: használt, Ez a hirdetés egy Molecular Devices SpectraMAX 190 abszorbancia-mikrotiterlemez olvasóra vonatkozik.
A berendezés teljesen működőképes állapotban van, azonnal üzembe helyezhető.
A Molecular Devices SpectraMAX 190 abszorbancia-mikrotiterlemez olvasó egy sokoldalú, csúcsteljesítményű bioanalitikai műszer, amelyet élettudományi kutatásokhoz és fejlesztésekhez terveztek. Precíz méréseivel és széles hullámhossz-tartományával ideális különféle alkalmazásokhoz, például DNS-analízishez vagy gyógyszeripari kutatásokhoz.
Főbb jellemzők:
Széles hullámhossz-tartomány:
190–850 nm között működik, így az UV- és látható spektrumban is alkalmas mérésekre, számos alkalmazási területen.
Hangolható monokromátor:
Lehetővé teszi a hullámhossz 1 nm-es lépésközönként történő kiválasztását, így rugalmas és precíz abszorbancia-méréseket végezhet.
Keskeny hullámhossz-sávszélesség:
2 nm-es sávszélességgel biztosítja a nagy felbontást és specifikusságot.
Széles fotometriai mérési tartomány:
0-tól 4,0 OD-ig mér, 0,001 OD-s nagy fotometriai felbontással, amely pontos eredményt ad mind magas, mind alacsony abszorbancia esetén.
Rjdpfx Apjxxz Tme Docf
PathCheck érzékelő-technológia:
Kevesebb, mint 5%-os eltérést garantál a küvettás mérésekhez képest, így mikrolemezes méréseknél is megbízható eredményt nyújt.
Xenon-villanólámpás fényforrás:
Stabil, nagy intenzitású fényt biztosít az éveken át egyenletes teljesítmény érdekében.
Gyors mérési sebesség:
Végponti mérések akár 12 másodperc alatt, kinetikai mérések minimum 9 másodperces időközzel – optimalizált laborfolyamatok támogatására.
Hőmérsékletszabályzás:
Környezeti hőmérséklet +4°C-tól 45°C-ig működik, 37°C-on ± 0,5°C hőmérséklet-egyenletességet tart fenn, ami biztosítja a jólről jólre történő konzisztenciát hőérzékeny assay-k esetén.
Izotermális mérőkamrák:
Szabályozás nélküli állapotban is 1°C-nál kisebb eltérést tart a mérőkamrában.
Alkalmazások:
A SpectraMAX 190 ideális a következő területeken:
DNS-analízis: kvantifikáció és tisztaság vizsgálata
Gyógyszeripari kutatás: gyógyszerfelfedezés és fejlesztési tesztek
Élettudományi kutatás: enzimpan-dinamika, fehérje mennyiségi meghatározás és további alkalmazások.
Apróhirdetés
Németország
1 048 km
Függőleges eszterga - egyoszlopos
SCHIESS18 DE 160 CNC
Hívás
Állapot: használt, Műszaki adatok: Homloklap átmérő: 1600 mm Lengő átmérő: 1800 mm Fordítási magasság: 1500 mm Nyomólöket - max.: 1200 mm Előlap fordulatszám tartomány - fokozatmentesen változtatható: 2,5 - 250 rpm Maximális munkadarab tömeg: 10 000 kg kW Gépi teljesítmény: 240 x 3 mm 240 mm kb.: 20 t 2010-ben korszerűsített és nagyjavított CNC SIEMENS 840 D 12 utas szerszámcserélő Fröccsenésvédő panel Forgácsszállító Hűtőrendszer különféle szerszámtartók *
Rcsdpfev Uw Trsx Ap Djf
Apróhirdetés
Gent
1 228 km
Hűtőkompresszor
frascoldQ5 28 IE
Hívás
Állapot: szinte új (bemutatógép), Funkcionalitás: teljesen működőképes, gép/jármű száma: 0M001224, A Frascold Q sorozat Q5-28.1E kompresszora megbízható és hatékony megoldást jelent különböző ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz. A precíziós tervezéssel tervezett kompresszor kivételes teljesítményt és tartósságot kínál. Akár hűtéshez, akár légkondicionáláshoz vagy más hűtőrendszerekhez van rá szüksége, a Q5-28.1E garantálja a következetes eredményeket.
➢Termék kiemelkedő jellemzői:
Sokoldalú feszültségválasztási lehetőségek: A Q5-28.1E kompatibilis a különböző feszültségkonfigurációkkal, beleértve a 220 v-240 v/380 v-420 v/3 fázis/50 hz és a 265 v-290 v/440 v-480 v/3 fázis/60 hz feszültségeket. Ez a rugalmasság biztosítja a meglévő berendezésbe való zökkenőmentes integrációt.
Robusztus felépítés: A 79 kg nettó tömegű Q5-28.1E robusztus, és úgy tervezték, hogy ellenálljon az igényes környezetnek. A robusztus konstrukció hosszú élettartamot és megbízható működést biztosít.
Kompakt méretek: A 449 mm (hosszúság) x 286 mm (szélesség) x 328 mm (magasság) méretekkel ez a kompresszor helytakarékos. Kis helyiségekben is elfér anélkül, hogy a teljesítmény rovására menne.
Rjdsr Id T Aopfx Ap Djcf
➢Specifikációk:
A Frascold Q Series Q5-28.1E kompresszor a következő tartozékokkal rendelkezik:
Feszültség: 220v-240v/380v-420v/háromfázisú/50hz - 265v-290v/440v-480v/háromfázisú/60hz.
Nettó súly: 79 kg
Méretek: 449 (hosszúság) x 286 (szélesség) x 328 (magasság)
A Frascold Q sorozat Q5-28.1E kompresszora ötvözi a sokoldalúságot, a tartósságot és a kompakt kialakítást, így kiváló választás az Ön hűtőrendszeréhez. Akár meglévő rendszerét korszerűsíti, akár új projektbe kezd, ez a kompresszor kivételes teljesítményt nyújt. Bízzon a Frascold minőség és megbízhatóság hírnevében.
Apróhirdetés
Zheng Zhou Shi
7 505 km
Zúzóberendezés
Tracked mounted mobile crushing stationCrawler mobile stone crusher
Hívás
Állapot: új, Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2024, A lánctalpas mobil kődaráló olyan mobil zúzóberendezés, amely lánctalpas alvázzal rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy a helyszínen mozogjon, és egyik helyről a másikra szállítható legyen. Ezt a típusú zúzót általában olyan területeken használják, ahol helyszűke van, és a köveket közvetlenül a helyszínen kell zúzni, így sokoldalú és rugalmas lehetőség a különböző alkalmazásokhoz. Íme a lánctalpas mobil kődarálók néhány kulcsfontosságú jellemzője és szempontja:
1. Mobilitás:
- A lánctalpas mobil kőzetdaráló elsődleges előnye a mobilitás. A lánctalpas alváz lehetővé teszi, hogy könnyen mozogjon a különböző típusú terepeken, így számos alkalmazási területre alkalmas, beleértve az építkezéseket, kőbányákat és bontási projekteket.
2. Zúzási mechanizmus:
Rsdpfoq Nxpgox Ap Djcf
- A lánctalpas mobil kőzetdarálók primer zúzóval vannak felszerelve, amely a nagy kőzeteket kisebb darabokra bontja. Az elsődleges zúzók gyakori típusai közé tartoznak az állkapocs-, ütközéses vagy kúpdarálók.
3. Sokoldalúság:
- Ezek a zúzók sokoldalúak, és különböző típusú anyagokat tudnak kezelni, beleértve a kemény kőzeteket, érceket és az újrahasznosított betont. Használhatók elsődleges, másodlagos vagy harmadlagos zúzásra, az alkalmazás egyedi követelményeitől függően.
4. Távirányítós működtetés:
- Sok lánctalpas mobil zúzót távvezérlő rendszerrel szereltek fel, így a kezelők távolról is irányíthatják a berendezést. Ez a funkció növeli a biztonságot és a hatékonyságot, különösen kihívást jelentő vagy veszélyes környezetben.
5. Kompakt kialakítás:
- A lánctalpas mobil kőzetdarálók jellemzően kompakt kialakításúak, így alkalmasak a szűk helyeken vagy a korlátozottan rendelkezésre álló helyekkel rendelkező építkezéseken való munkavégzésre.
6. Hidraulikus rendszer:
- A zúzók gyakran hidraulikus rendszerrel vannak felszerelve, hogy megkönnyítsék a zúzóberendezés beállításainak gyors és egyszerű beállítását. Ez magában foglalja a zúzóberendezés ürítőnyílásának beállítását és a betáplálási sebesség szabályozását.
7. Nagy termelési kapacitás:
- Kompakt kialakításuk ellenére a lánctalpas mobil kődarálók nagy termelési kapacitással rendelkezhetnek. Ez kulcsfontosságú a nagy mennyiségű anyag hatékony feldolgozásához az építkezéseken vagy a bányászati műveletekben.
8. Szűrőegység (opcionális):
- Egyes lánctalpas mobil kőzetdarálók integrált rostálóegységgel rendelkeznek, amely lehetővé teszi több szemcseméret előállítását egyetlen menetben. Ez különösen hasznos lehet olyan alkalmazásokban, ahol egy meghatározott mérettartományra van szükség.
9. Energiaforrás:
- A lánctalpas mobil kőzetdarálókat jellemzően dízelmotor hajtja, ami rugalmasságot biztosít a távoli területeken való működéshez, ahol az elektromos áram nem feltétlenül áll rendelkezésre.
10. Könnyű karbantartás:
- Sok lánctalpas mobil kőzetdarálót a könnyű karbantartás szem előtt tartásával terveztek, olyan jellemzőkkel, mint a hozzáférési panelek és szervizpontok, amelyek megkönnyítik a rutinellenőrzéseket és javításokat.
A lánctalpas mobil kőzetdarálók népszerűvé váltak az építőiparban és a bányászatban rugalmasságuk, mobilitásuk és a különböző anyagok helyszíni zúzására való képességük miatt. Megoldást kínálnak a hatékony és kényelmes mobil zúzási műveletekhez a legkülönbözőbb munkakörnyezetekben.
Apróhirdetés
Mouvaux
1 257 km
Húsfeldolgozó gép
KoppensEnrobeuse ER 400
Hívás
Állapot: használt, Gyártási év: 1987, Funkcionalitás: teljesen működőképes, teljes hossz: 1 400 mm, teljes szélesség: 600 mm, teljes magasság: 1 800 mm, bemeneti feszültség: 380 V, bemeneti frekvencia: 50 Hz, A Koppens ER 400 bevonógépet az élelmiszeripari gyártási folyamatok hatékonyságának és pontosságának javítására tervezték, különösen az olyan termékek bevonására, mint a hús, hal és egyéb készítmények. Robusztus kialakításának köszönhetően egyenletes és homogén bevonatot garantál, és minden egyes ciklusban kiváló minőségű készterméket biztosít. A gép könnyen adaptálható a különböző gyártási típusokhoz, így a bevonás gyors és pontos.
Rcodpju E N Iysfx Ap Dsf
Ráadásul a Koppens ER 400 bevonógép kiemelkedik azzal, hogy teljes mértékben szabályozható a gyártási sebesség, és a paraméterek az egyedi igényekhez igazíthatók. A beépített folyadékszivattyúval megkönnyíti a bevonat egyenletes felhordását, csökkentve a nyersanyagveszteséget, miközben optimalizálja az eredményeket. Ráadásul kompakt kialakítása lehetővé teszi a meglévő gyártósorokba való zökkenőmentes integrálást, miközben rugalmasságot biztosít a különböző terméktípusokhoz.
Végezetül ez a bevonógép a kézi beavatkozások csökkentésével hozzájárul a termelékenység növeléséhez, nagyobb megbízhatóságot és hozamot biztosítva az élelmiszer-feldolgozási műveletekben. Röviden, a Koppens ER 400 bevonógép nélkülözhetetlen megoldás azon vállalatok számára, amelyek optimalizálni szeretnék bevonási folyamataikat.
Műszaki specifikációk:
Teljesítmény: 0,61 kW
Frekvencia: 50 Hz
Feszültség: 380 V + 3 Ph
Áramerősség: 3,2 A
Súly : 135 kg
Szalagszélesség: 400 mm
Hálószélesség: 5 mm
Állítható sebesség
Folyadékszivattyú
Apróhirdetés
Duxford
1 493 km
Sartorius LA820-0CE mérleg nyomtatóval
SartoriusLA820-0CE
Hívás
Állapot: használt, Ez a lista egy Sartorius LA820-0CE laboratóriumi mérleghez tartozó nyomtatóval együtt kínált készülékre vonatkozik.
A készülék teljesen működőképes, azonnal üzembe helyezhető.
Érjen el páratlan pontosságot laboratóriumában a Sartorius LA820-0CE nyomtatós mérlegével! Ez a felső beöntésű mérleg professzionálisan megtervezett, hogy különféle mérési alkalmazásokhoz igazodjon, ötvözve a nagy felbontású mérést a fejlett funkciókkal.
Fő tulajdonságok:
Kapacitás és leolvashatóság: 820 g kapacitás és 0,01 g-os leolvashatóság – megbízható pontosság mind kisebb, mind nagyobb mintákhoz.
Sokoldalú mértékegységek: Többféle mértékegység – karát, grain, milligramm, font, uncia, pennyweight, gramm, troy uncia –, így könnyen kiválasztható az Önnek legalkalmasabb egység.
Fejlett funkciók: Átlagolás, formuláció, %-os mérési mód – leegyszerűsítik a komplex mérési feladatokat.
Továbbfejlesztett jellemzők: Darabszámlálás készletkezeléshez, RS-232c csatlakozás adatátvitelhez, belső kalibrálás a folyamatos pontosságért.
Masszív felépítés: Szilárd öntöttfém alap, rozsdamentes acél mérőtálca és mágneses erőmotoros monolit mérőegység garantálja a tartósságot és precizitást.
Automata kalibrálás: Motoros, automatikus belső kalibrálás gondoskodik a hosszú távú mérési pontosságról, minimális felhasználói beavatkozással.
Kommunikációs opciók: RS-232 csatlakozó révén könnyedén integrálható egyéb eszközökkel, illetve opcionális DB9 RS-232–USB átalakítót is tud vásárolni a bővített csatlakoztathatóságért.
Kompakt platformméret: A mérőplatform mérete: 8,6 x 7,9 inch – sokféle laboratóriumi elrendezésbe könnyen illeszthető.
Tápellátás: 120V AC adapterrel szállítva – azonnali üzembe helyezéshez.
Gyártói garancia: 3 év garancia nyújt nyugalmat és biztonságot.
Tartósság: IP54-es védelem, amely megóvja az érzékeny alkatrészeket portól és fröccsenő folyadéktól, ezért kifejezetten ajánlott intenzív laboratóriumi környezetekhez.
Nyomtató specifikációi:
Típus: Adatnyomtató, mely CPA mérlegekhez, kiterjesztett mérlegekhez és nedvességelemzőkhöz illeszkedik.
Kompakt méret: 230 x 158 x 80 mm, ami praktikusan beilleszthető minden laboratóriumi környezetbe.
Tartozékok: Tartalmaz interfészkábelt, papírtekercset és 4 újratölthető elemet, így a beüzemeléshez minden szükséges elem rendelkezésre áll.
Rsdsxxza Hjpfx Ap Djcf
Adatátviteli lehetőségek: Automatikus vagy manuális adatátvitelek támogatása az eltérő munkafolyamat igényekhez igazodva.
Rugalmas statisztikai program: Beépített statisztika program, amely egyedileg választható ki az Ön adatelemzési igényei szerint, ezáltal a kiértékelés még hatékonyabbá válik.
Apróhirdetés
Duxford
1 493 km
Parker SciLog SciCon vezetőképesség-mérő
ParkerSciLog SciCon
Hívás
Állapot: használt, Ez a hirdetés egy a négyből Parker SciLog SciCon vezetőképesség-mérő monitorra vonatkozik.
A készülék teljesen működőképes állapotban van, azonnal üzembe helyezhető.
A Parker SciLog SciCon vezetőképesség-mérő monitor egy korszerű műszer, amely pontos, valós idejű vezetőképesség- és hőmérséklet-mérést biztosít. Laboratóriumi és ipari alkalmazások széles köréhez ideális, precíz nyomon követést tesz lehetővé különböző folyadékok vezetőképessége esetén.
Főbb jellemzők:
- Valós idejű adatmegjelenítés: Azonnali leolvasásokat biztosít a gyors kiértékelés és a folyamatok gyors beállítása érdekében.
- Széles mérési tartomány: Alkalmas az ultra-tiszta víztől a nagykoncentrációjú oldatokig, így sokféle felhasználási területre ideális.
- Felhasználóbarát kialakítás: Intuitív kezelőfelület és kijelző a könnyű beállításokhoz és leolvasáshoz.
- Kompakt és tartós kivitel: Laboratóriumi környezetekhez tervezve, tartós kivitelben, miközben helytakarékos kialakítása értékes munkafelületet szabadít fel.
- Kalibrációs lehetőségek: Könnyű kalibrációt támogat, hogy a mérések pontosak és az adott alkalmazáshoz igazíthatók legyenek.
- Adatrögzítési képesség: Bizonyos modellek időalapú adatrögzítés lehetőségével is rendelkeznek, ezzel támogatva a kutatási és megfelelőségi követelményeket.
Fő műszaki adatok:
- Vezetőképesség-mérési tartomány: 1 µS/cm – 200 mS/cm
- Hőmérséklet-mérési tartomány: 0° – 50°C
- Kijelző típusa: Nagy kontrasztú digitális kijelző, amely egyidejűleg mutatja a vezetőképességet és a hőmérsékletet
- Szenzor kompatibilitás: Többféle vezetőképesség-érzékelővel használható a rugalmas alkalmazhatóság érdekében
Rcodjxxyafopfx Ap Def
Alkalmazások:
- Ideális tudományos kutatáshoz, vízminőség-elemzéshez, környezeti megfigyeléshez, élelmiszer- és italgyártáshoz, valamint gyógyszeripari alkalmazásokhoz.
Apróhirdetés
Duxford
1 493 km
Seiko DPU-414 hőnyomtató
SeikoDPU-414
Hívás
Állapot: használt, Ez a hirdetés egy Seiko DPU-414 típusú hőnyomtatóra vonatkozik.
A készülék teljesen működőképes állapotban van, azonnal üzembe helyezhető.
A Seiko DPU-414 egy kompakt és hordozható hőnyomtató, amelyet kiváló minőségű, egyszínű (monokróm) nyomatok készítésére terveztek számos felhasználási területen, különösen alkalmas pénztárgépes rendszerekhez és ideiglenes dokumentumok nyomtatására.
Főbb jellemzők:
- Nyomtatási technológia: Közvetlen hőnyomtatási technológiát alkalmaz, így nincs szükség tintára vagy tonerre, ami alacsonyabb fenntartási költségeket eredményez.
- Nyomtatási felbontás: 203 dpi felbontást biztosít, így a szövegek és grafikák élesek, jól olvashatóak.
- Memória: 1 MB memóriával szerelték fel, ami hatékony feladatkezelést és adatfeldolgozást tesz lehetővé.
- Csatlakoztatási lehetőségek: Soros és párhuzamos csatlakozással is rendelkezik, így könnyedén integrálható különböző eszközökkel és rendszerekkel.
- Kompakt méret: Könnyű és hordozható kialakítás, 6-7/10 hüvelyk (kb. 17 cm) mélységgel, ezért ideális mobil alkalmazásokhoz is.
- RoHS kompatibilis: Megfelel a RoHS irányelveknek, így környezetbarát és biztonságosan használható.
- Költséghatékony: Rendkívül gazdaságos nyomtatási megoldás, különösen olyan vállalkozások számára, amelyek minimalizálni szeretnék működési költségeiket.
Műszaki adatok:
- Gyártó: Seiko Instruments U.S.A., Inc.
Rcedpfxoxxym Sj Ap Djf
- Modell: DPU-414
- Típus: Hőnyomtató
- Maximális felbontás: 203 dpi
- Memória: 1 MB
- Márkanév: Seiko
- Környezetvédelmi megfelelőség: RoHS
Apróhirdetés
Duxford
1 493 km
Thermo Scientific Orion Star A211 asztali pH-mérő
Thermo Fisher ScientificOrion Star A211
Hívás
Állapot: használt, Ez a hirdetés egy Thermo Scientific Orion Star A211 asztali pH-mérő műszerről szól.
A készülék teljesen működőképes állapotban van, azonnal használatba vehető.
Az Orion Star A211-et pontos és kényelmes pH-mérésre fejlesztették ki, ezért nélkülözhetetlen számos laboratóriumi alkalmazásban.
Főbb jellemzők:
Sokoldalú mérési lehetőségek:
pH, mV, ORP (redoxpotenciál) és hőmérséklet mérésére alkalmas, széleskörű analitikai igényeket kiszolgálva.
Fejlett kalibráció:
Akár 5 pontos pH-kalibráció automatikus pufferfelismeréssel (USA/NIST és DIN szabványok), amely magas mérési pontosságot biztosít.
Adatnaplózás:
Akár 2000 adatsor tárolására képes dátummal és időponttal, ezáltal megkönnyíti a mérések utólagos visszakeresését és ellenőrzését.
Adatátviteli lehetőségek:
A kalibrációs és mérési adatok könnyedén exportálhatók USB-n vagy RS232 porton keresztül nyomtatóra vagy számítógépre, így az adatkezelés és a riportolás is egyszerűvé válik.
Felhasználóbarát kialakítás:
Az elektródállvány kényelmes érzékelőelhelyezést és -tárolást biztosít, a nagyméretű billentyűzet pedig menüspecifikus funkciógombokat tartalmaz az intuitív kezelés érdekében.
Többnyelvű támogatás:
Támogatott nyelvek: angol, spanyol, francia, olasz, német és kínai, így a készülék széles körben használható.
Háttérvilágítású grafikus LCD kijelző:
Minden lényeges adatot (pH/mV/RmV, hőmérséklet, elektród állapota, idő, dátum, mintaazonosító, felhasználói azonosító, kalibrációs pontok) egyidejűleg megjelenít, biztosítva a valós idejű információelérést.
Műszaki adatok:
- pH mérési tartomány: -2 – 20
- mV mérési tartomány: ±2000,0 mV
- Hőmérséklet-tartomány: -5°C – 105°C
Felbontás:
- pH: 0,001; 0,01; 0,1
- mV: 0,1
- Hőmérséklet: 0,1°C
Pontosság:
Rjdpfjxxy I Asx Ap Dscf
- pH: ±0,002
- mV: ±0,2 mV vagy ±0,05% (amelyik nagyobb)
Kalibrációs pontok: 1–5
Adatkezelés: Lehetőség van egyedi, tartományon belüli vagy összes adat pont átvitelére nyomtatóra vagy számítógépre.
Apróhirdetés
Duxford
1 493 km
ATi f12/D gázérzékelő (transzmitter)
ATif12/D
Hívás
Állapot: használt, Ez az ajánlat az ATi F12/D gázadó egységre vonatkozik.
A berendezések teljesen működőképesek, azonnali használatra készek.
ATi F12/D Gázadó Áttekintés
Az F12D sorozatú gázadó különböző mérgező gázok észlelésére készült robbanásveszélyes területeken. Emellett kiválóan alkalmazható általános ipari környezetekben is, ahol mérgező gázok mérésére van szükség. Az F12D nagymértékben testreszabható, így szinte bármilyen fix telepítésű mérgezőgáz-érzékelési feladathoz alkalmazható.
Főbb Jellemzők
Széleskörű Gázérzékelés
Több mint 60 cserélhető elektrokémiai szenzor támogatása, például klór, ammónia, hidrogén-szulfid, formaldehid, nitrogén-oxid, foszgén és további gázok detektálására.
Automatikus Tesztfunkció
A beépített automata tesztrendszer valódi gázmintával ellenőrzi a szenzor működését, így nincs szükség manuális "bump test"-re, és folyamatosan biztosítható a rendszer üzembiztonsága.
Rcsdpfxexv Dnzs Ap Djf
Intelligens Szenzortechnológia
A H10 intelligens szenzorok saját kalibrációs adatokat tárolnak, terepen gyorsan, újrakalibrálás nélkül cserélhetők, minimalizálva ezzel a karbantartás idejét és költségét.
Masszív, Tartós Kialakítás
A F12D polikarbonát házzal, rozsdamentes acél szerelvényekkel, IP65 védelmi besorolással és korrózióálló kivitelben készül, így kiválóan alkalmas zord ipari körülményekhez.
Rugalmas Tápellátási Opciók
Működtethető 12–24 VDC, 115 VAC vagy 230 VAC feszültségről, alkalmazkodva a különféle telephelyi követelményekhez.
Kommunikációs Képességek
Alapkiépítésben RS-232/485 kimenet, opcionálisan HART® vagy Modbus RTU kommunikáció digitális vezérlőrendszerekhez történő integrációhoz.
Magas Szintű Testreszabhatóság
Az F12D széles konfigurációs lehetőségeket kínál, így alkalmazható:
- Robbanásveszélyes területeken (pl. vegyi üzemekben, finomítókban)
- Általános ipari célokra (pl. szennyvíztisztítás, élelmiszer- és italgyártás, laboratóriumok)
Testreszabási Opciók:
- Szenzortartó kivitelek: integrált szerelés, távoli szerelés (1,8 m kábel), légcsatorna szerelés
- Automata tesztgáz generátorok: elérhetők klór, ammónia, hidrogén-szulfid, kén-dioxid és egyéb gázokra
- Digitális interfészbővítések: opcionális HART és Modbus integráció a fejlett adatkommunikációhoz
Apróhirdetés
Fevziçakmak
1 480 km
Kétkengelyes Aprítógép
Mizar Recycling Machinery |DSH L - Double Shaft Shredder |1080mm
Hívás
Állapot: új, Gyártási év: 2026, Funkcionalitás: teljesen működőképes, teljes hossz: 4 400 mm, teljes szélesség: 1 440 mm, teljes magasság: 3 000 mm, össztömeg: 6 500 kg, garancia időtartama: 12 hónapok, penge szélesség: 75 mm, teljesítmény: 90 kW (122,37 LE), forgórész hossza: 1 080 mm, MIZAR DSH sorozat - Kéttengelyes aprítógép fémhez, e-hulladékhoz és műanyagokhoz
Nagy nyomatékú teljesítmény az igényes ipari alkalmazásokhoz A folyamatos működésre tervezett MIZAR DSH sorozat erőteljes, alacsony fordulatszámú, nagy nyomatékú aprítási teljesítményt nyújt a legkeményebb anyagokhoz is. Megbízhatóságra tervezve, ipari méretekre építve.
FŐ ELŐNYÖK
• Hajtásrendszer: Független kettős tengelyek, amelyeket nagy teherbírású bolygóműves hajtóművek hajtanak meg. Az alacsony fordulatszámon leadott nagy nyomaték hatékony méretcsökkentést biztosít minimális kopás mellett.
• Ipari minőségű alkatrészek: Siemens/WEG motorok, SKF/FAG csapágyak, Schneider vagy ABB elektromos rendszerek. Világszerte megbízható márkák a hosszú távú megbízhatóság érdekében.
• Késtechnológia: Egyedileg tervezett, erősen ötvözött, kopásálló acélkések. Optimalizált vágási geometria az agresszív behúzás és az egyenletes kimeneti méret érdekében.
• Szerkezeti szilárdság: Megerősített acélvázas szerkezet a rezgésállóság és a meghosszabbított élettartam érdekében. Teljes körű CE-tanúsítvánnyal rendelkezik a nemzetközi megfelelőség érdekében.
ALKALMAZÁSI TERÜLETEK
• Fémhulladék: Alumínium profilok, radiátorok, könnyű fémhulladék, fémlemezek.
• E-hulladék: Nyomtatott áramköri lapok (PCB-k), alaplapok, merevlemezek, vegyes WEEE anyagok.
• Kábel-újrahasznosítás: Réz- és alumíniumkábelek, kábelkötegek.
• Műanyaghulladék: HDPE csövek, ipari hordók, PET, big bag zsákok.
• Fa és alternatív tüzelőanyagok: Raklapok, MDF hulladék, előaprítás RDF és SRF gyártósorokhoz.
MODELLVÁLASZTÉK ÉS MŰSZAKI JELLEMZŐK (Kérjük, érdeklődjön a pontos konfigurációról az Ön anyaga alapján)
• DSH S1: Kompakt helyigény. Ideális közepes kapacitású műveletekhez.
• DSH M1: Nagy teljesítményű, mindenre kiterjedő megoldás a legkülönbözőbb anyagáramokhoz.
Rodpfx Apoyypp Ij Djcf
• DSH L1: Nagy teherbírású ipari erőmű a nagyüzemi újrahasznosító üzemek számára.
Miért a Mizar DSH?
• Nagy nyomaték magas energiafogyasztás nélkül
• Moduláris felépítés a komplett újrahasznosító sorokba való zökkenőmentes integrációhoz
• Könnyű karbantartási hozzáférés és gyors késcserélő rendszer
• 24/7 ipari környezetre építve
Személyre szabott aprítási megoldásra van szüksége? Lépjen kapcsolatba velünk egyedi árajánlatért, műszaki rajzokért, vagy küldje el anyagát egy teljesítménytesztre.
Mizar Recycling Machinery
Bizalom pecsét
Werktuigen által hitelesített kereskedők

Apróhirdetés
Freising
596 km
Mikrosörfőzde
Diverse
Hívás
Állapot: használt, kompakt sörgyár 2 egységből álló főzőházzal, tartályokkal, palackozó berendezéssel és működtetési technológiával. A rendszer a következő komponensekből áll: 1. Darálómalom (Sommer, 2017) – hengermalom, festett acélvázra szerelve, kb. 400 kg/óra malátához (2,2 kW-os motorteljesítmény), a hengerek tengelytávolságának finom, gyors beállítására szolgáló berendezéssel és alul csatlakozó töltőcsővel. 2. Főzőház (Wengert, 2018) – 2 egységből álló főzőház, malátázó/mustfőző üsttel, valamint rozsdamentes acélból készült, rézbevonatos kupolás dermesztő üsttel. Az üst (névleges térfogat: 500 l) felülről működtetett, 2 lapátos keverővel van felszerelve, és gázégővel (Weishaupt) fűtött. A dermesztő üstet csigarendszerrel, süllyesztett aljjal és oldalsó szilárd anyag eltávolító osztóval, csúszdával szerelték fel. A főzőház vezérlővel (Movonik, 2017) rendelkezik a hőmérséklet-szabályozás és a keverő sebességének automatizálására. A főzőház rozsdamentes acél vázra van szerelve, mely tartalmazza a mustszivattyút, a vezérlőszekrényt, az érintőképernyős kezelőegységet, valamint a különböző csővezetékeket, szelepeket és csaptelepeket. A must hűtése és szellőztetése egy különálló, kétfokozatú lemez hőcserélőn keresztül történik, valamint egy falra szerelt mustszellőztető egységen keresztül. 3. Erjesztő/tároló/nyomástartó/szállítási tartályok – nyitott erjesztő üst (Speidel), 675 literes tartalommal. Az üst hőmérsékletérzékelővel és hőmérsékletszabályozó egységgel, köpenyhűtővel, fedéllel, valamint az alján és a tartály falának alsó részén elhelyezett leeresztő csövekkel van felszerelve. – 5 db hengeres-kúpos erjesztő és tároló tartály (Mueller, 2017), 1250 l-es tartalommal, 2 hűtési zónával és akár 3 bar nyomással. A tartályok a következőkkel vannak felszerelve: hőmérsékletérzékelő, saját hőmérsékletszabályozó egység, nyomásmérő, légzáró szelep, mintavevő csap, tisztítócsővezeték és leeresztő csővezeték kézi csappal. – hengeres-kúpos erjesztő és tároló tartály (Mueller, 2017), 625 literes tartalommal, 2 hűtési zónával és akár 3 bar üzemi nyomással. A tartály hőmérsékletérzékelővel és hőmérsékletszabályozással, nyomásmérővel, légzáró szeleppel, mintavevő csappal, valamint tisztító- és leeresztő csővezetékekkel kézi csappal van felszerelve. – 4 db fekvő palackozó tartály (Mueller, 2017), 520 l-es tartalommal, hűtőköpennyel és akár 3,9 bar nyomással. A tartályok közös, nyeregszerű szerkezeten, rozsdamentes acél alvázra vannak telepítve. Minden tartály felszerelése: hőmérsékletérzékelő és külön hőmérsékletszabályozó egység, nézőüveg, mintavevő csap, tömlős szintjelző, nyomásmérő, leeresztő csővezeték kézi csappal. A tartálycsoport oldalán emellett egy négyáramkörös CO2 nyomáscsökkentő állomás található. – fekvő szállítási tartály (Mueller, 2019), állványra szerelve, villaemelő sínnel, köpenyhűtővel. A tartály 1020 l-es, és akár 3,9 bar nyomásig is engedi. Felszerelve nyomásmérővel, biztonsági szeleppel, nézőüvegekkel és leeresztő csővezetékkel kézi csappal. Alkalmas tartálybélelésekkel való használatra. 4. Palackozó berendezés – tételes tisztító gép palackokhoz, mozgatható rozsdamentes acél vázon, akár 10 palack tisztítására egy ciklusban. További tartozékok: centrifugálszivattyú, tisztítószer tartály, összecsukható rozsdamentes acél burkolat, valamint különböző csővezetékek és csaptelepek. – töltőgép kisebb adagolós dobozokhoz és szifontartályokhoz (Leicht, 2018), két töltési ponttal. Félig automata, rozsdamentes acél vázra szerelve, különböző csaptelepekkel é
Rjdpfxjztpxmo Ap Decf
Apróhirdetés
Groß-Gerau
869 km
Lazítóberendezés, légszeparátor berendezés
Albkalustyan, Höflinger, diverse
Hívás
Állapot: üzemkész (használt), Gyártási év: 2022, üzemórák: 500 h, Funkcionalitás: teljesen működőképes, Fúvó a termék szállításához a szárítótól a morzsolóig, légszeparátoron keresztül, majd tovább a csomagoláshoz. Fúvó 7,5 + 11 kW teljesítménnyel, frekvenciaváltóval, további 7,5 kW-os fúvó opcionálisan elérhető. 3 cellás adagoló, egyenként 0,55 kW. Fémváz a morzsológéphez, kamionos szállításhoz szétszerelt állapotban. Irányítószekrény a morzsoló és a légszeparátor számára, 32 A bemeneti áramerősséggel. A berendezés szétszerelve. Saját fűszernövények szárítására már nem használatos.
- Youtube short: Fűszernövény szeparálás, tisztítás, légszeparátor menta, zsálya, citromfű esetén.
Rcjdpfx Ajwqfxyjp Def
Apróhirdetés
Villingen-Schwenningen
827 km
Szerszámtartók és hajtott szerszámok
Heimatecdiverse
Hívás
Állapot: szinte új (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, szerelési átmérő: 45 mm, Eladásra kínálok körülbelül 60 darab különböző, használt, részben új és eredeti csomagolású szerszámtartót, amelyek például egy Spinner TTS gépre, BMT45 szerszágtartóval felszerelve, alkalmasak.
Az összes szerszámtartó HEIMATEC márkájú.
8 209 02 003 1 db Új, dobozban
8 240 08 021 1 db Új, dobozban
8 240 08 057 2 db Új, dobozban
8 010 45 126 6 db 4 db új, dobozban / 2 db új, doboz nélkül
8 039 45 090 4 db 2 db új, dobozban / 2 db új, doboz nélkül
8 030 45 262 2 db Új, doboz nélkül
8 010 45 127 5 db Új, dobozban
Rcsdpfozv Rdpex Ap Dsf
A lista csak az új szerszámtartókat mutatja. Emellett még körülbelül 40 darab, különböző típusú, használt szerszámtartó is van, de mindegyik BMT 45-ös.
Kérem, tekintse meg a képeket.
Apróhirdetés
Freising
596 km
Üvegpalack töltősor
Diverse
Hívás
Állapot: használt, Többször használatos palackozó sor italok 0,5 l és 0,33 l üvegpalackokba történő töltéséhez. A töltősor a következő egységekből áll: - Dugóeltávolító (Rink, 1995), 2 fejjel - Kicsomagoló (Albert Frey), 2 fejjel - Rekeszmosó (Göbel, 1971) szórófejes tisztításhoz - Palackmosó (GM Gera, 2007), egyvégű készülék - Üres palack inspektor (Krones, 2016) az alj, oldalfal, száj és maradék lúg ellenőrzésére - Üvegpalack töltő és záró (Krones), rövidcsöves ellennyomású töltő 40 töltőszeleppel, koronazár-záróval - Címkéző gép (Krones, 1995) nedves ragasztásos címkézéshez - Dátumozó (Domino, kb. 2010–2017), tintasugaras nyomtató - Töltöttségi szint-, címke- és zárásellenőrző (Syscona, 1997–2008) - Bepakoló (Albert Frey, 2002), két fejjel - Raklapozó berendezés (ABB, 2014), csuklókaros robottal - Palack- és rekesz szállítószalag rendszerek
Gép (kiegészítő): Többször használatos töltés; gyártási évek: kb. 1971 – 2016
Névleges teljesítmény: kb. 12.000 palack/óra
Formátumok: 0,5 l Euro és NRW, 0,33 l Giesinger; koronazár
Rcsdpfx Apezhl Hps Dsf
Felszereltség: Dugóeltávolító; Kicsomagoló; Rekeszmosó; Palackmosó; Üres palack inspektor; Töltő és záró; Címkéző gép; Dátumozó; Szint-/címke-/zárásellenőrző; Bepakoló; Raklapozó berendezés
Megkönnyítjük Önnek a keresést: "econosto,valvecom,diverse diverse"
Azonnal és díjmentesen új ajánlatokat kap e-mailben.
A keresési megbízást bármikor egyszerűen befejezheti.

Tájékozódjon most
+49 201 857 861 80
+49 201 857 861 80
Most hirdessen
*hirdetésenként/hónap


































































































































































