MG MG4R1520C
MG MG4R1520C
Gyártási év
Helyszín
Németország Németország
MG MG4R1520C MG MG4R1520C
MG MG4R1520C MG MG4R1520C
MG MG4R1520C MG MG4R1520C
more Images
MG MG4R1520C
MG MG4R1520C
MG MG4R1520C
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
MG MG4R1520C
Gyártó:
MG
Modell:
MG4R1520C
Gyártási év:
2021
Állapot:
üzemkész (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
, Németország Németország
Hívás
Műszaki adatok
Össztömeg:
4 920 kg
Teljes szélesség:
1 460 mm
Teljes magasság:
1 520 mm
Termék hossza (max.):
2 925 mm
Ajánlat részletei
Hirdetés azonosító:
A218-28053
Referencia szám:
DE-BEN-MGX-2020-00001
Frissítés:
utoljára ekkor: 05.05.2026
Leírás
2021-ben gyártott hengerhajlító gép. Ez az MG MG4R1520C 1550 mm munkaszélességgel és 20,0 mm-es hajlítási kapacitással rendelkezik. A fokozott pontosság és hatékonyság érdekében CNC TouchCommand EVO vezérlést tartalmaz. Ha kiváló minőségű hajlítási képességekre vágyik, vegye fontolóra az általunk eladásra kínált MG MG MG4R1520C gépet. További részletekért vegye fel velünk a kapcsolatot.
• munkaszélesség: 1550 mm
• Hajlítási / előhajlítási kapacitás: 20,0 / 16,0 mm
• Felső henger átmérője: 270 mm
• Alsó henger átmérője: 260 mm
• Oldalhenger átmérője: 220 mm
• Hajtási teljesítmény (központi hidraulika): 7,5 kW (15 A)
• Vezérlés: CNC TouchCommand EVO
• Elektromos tápellátás: 400 V, 50 Hz, 3Ph + PE
Kiegészítő berendezések
• Tekercsek koronázása
Gbodpfxey Ifrzj Alaol
• Induktívan edzett hengerek
• Kalibráló berendezés
• Kúphajlító berendezés
• Hidraulikus fék a felső hengerhez
• Kiegészítő henger (1550 x 230 mm)