Okuma VTM-2000YB
Gyártási év
2024
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Sankt Egidien Németország
CNC eszterga- és maróközpont Okuma VTM-2000YB
more Images
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
CNC eszterga- és maróközpont
Gyártó:
Okuma
Modell:
VTM-2000YB
Gyártási év:
2024
Állapot:
szinte új (használt)
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
Helyszín:
Lobsdorfer Straße 8, 09356 Kuhschnappel, Deutschland Németország
Leírás
maximális esztergálási átmérő: 2000 mm
maximális esztergálási hossz: 1400 mm
vezérlés: Okuma OSP - P300 SA
maximális munkadarab tömeg: 10000 kg
maximális munkadarab méretek: 2000 mm x 1400 mm
síktárcsa: 2000 mm
C tengely pozícionálható 0,001°-ra
szerszámorsó X/Y/Z irányban mozgatható és B tengelyen indexelhető
B tengely 150°-ig billenthető
Y tengely elmozdulás: 1600 mm (+/- 800 mm)