SMEC SL2500BLM
Gyártási év
Helyszín
Jasło Lengyelország
CNC eszterga SMEC SL2500BLM
CNC eszterga SMEC SL2500BLM
CNC eszterga SMEC SL2500BLM
CNC eszterga SMEC SL2500BLM
CNC eszterga SMEC SL2500BLM
CNC eszterga SMEC SL2500BLM
CNC eszterga SMEC SL2500BLM
CNC eszterga SMEC SL2500BLM
more Images
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
CNC eszterga
Gyártó:
SMEC
Modell:
SL2500BLM
Gyártási év:
2023
Állapot:
nagyon jó (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
Towarowa 29, 38-200 Jaslo, Polska Lengyelország
Hívás
Műszaki adatok
Esztergálási hossz:
1 000 mm
Esztergálási átmérő:
405 mm
Orsófurat:
76 mm
Leírás
SMEC SL2500BLM CNC esztergagép
Gyártási év: 2023
Fanuc vezérlés
Gbodpoy Igibsfx Alasl
C tengely, hajtott szerszámok
Tokmány: 250 mm
Főorsó-átmérő: 76 mm
Max. esztergálási hossz: 1000 mm
Max. esztergálási átmérő: 405 mm