Spinner TS66L-SMC
Gyártási év
Helyszín
Miskolc Magyarország
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
CNC eszterga Spinner TS66L-SMC
more Images
Spinner TS66L-SMC
Spinner TS66L-SMC
Spinner TS66L-SMC
Spinner TS66L-SMC
Spinner TS66L-SMC
Spinner TS66L-SMC
Spinner TS66L-SMC
Spinner TS66L-SMC
Spinner TS66L-SMC
Spinner TS66L-SMC
Spinner TS66L-SMC
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
CNC eszterga
Gyártó:
Spinner
Modell:
TS66L-SMC
Gyártási év:
2008
Állapot:
nagyon jó (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
Szondi Gy. Str. 5, 3527 Miskolc, Magyarország Magyarország
Leírás
Spinner TS66L-SMC CNC esztergagép ellenorsóval
Gyártási év: 2008
Vezérlés: FANUC 18i-TB
Esztergálási átmérő: 400 mm
Esztergálási hossz: 640 mm
Rúdátmérő: 66 mm
Gbjdexptz Repfx Alaol
Lengési átmérő: 685 mm
Út - X-tengely: 240 mm
Út - Z-tengely: 640 mm
Főorsó fordulatszám: 4000 1/perc
Ellenorsó fordulatszám: 5000 1/perc
Főorsó furat: 73 mm
Ellenorsó furat: 43 mm
C-tengely: 0,001°
Revolverfej: 12 pozíció, mind hajtott
Szerszámfelfogatás: VDI 30
Hajtott szerszámok: 9 kW
Hajtott szerszámok fordulatszáma: 4000 1/perc
Folyamatos előtolás: 500 mm/perc
Gyorsjárat X-tengelyen: 18 m/perc
Gyorsjárat Z-tengelyen: 24 m/perc
Főorsó motor teljesítménye: 19 / 14 kW