Takisawa TM4000Y2
Gyártási év
2023
Állapot
kiállítási gép (teljesen működőképes)
Helyszín
Sheffield Egyesült Királyság
CNC esztergáló és maró központ Takisawa TM4000Y2
more Images
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
CNC esztergáló és maró központ
Gyártó:
Takisawa
Modell:
TM4000Y2
Gépszám:
TJGP2065
Gyártási év:
2023
Állapot:
szinte új (bemutatógép)
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
Helyszín:
Albion Works, Attercliffe Road, S4 7WW Sheffield, United Kingdom Egyesült Királyság
A203-93545
Referencia szám:
Leírás
TAKISAWA TM-4000Y2 FANUC 31i B2 - TELJESEN ÚJSZERŰ, 2023-AS GYÁRTÁSÚ
CNC TÖBBFUNKCIÓS ESZTERGAGÉP FELSŐ ÉS ALSÓ Y-TENGELLYEL, 10” + 8” STANDARD TOKMÉR.
TARTALMAZZA:
- LÉGNYOMÁS EGYSÉG
- PNEUMATIKUS NYOMÁSKAPCSOLÓ
- FŐORSÓ LÉGTISZTÍTÓ RENDSZER
- Y-TENGELY ÚT -50 +70 MM – FELSŐ REVOLVER (Y1 TENGELY)
- Y-TENGELY ÚT -50 +30 MM – ALSÓ REVOLVER (Y2 TENGELY)
- FORGÁCSRÁCS ELSZÁLLÍTÓ – JOBBOLDALI KIÖMLÉS, ZSANÉROS KIALAKÍTÁS (MORETECH JAPAN)
- LÉGFÚVÓ RENDSZER – JOBB OLDALI FŐORSÓ
- SZOKATLAN TERHELÉS ELLENŐRZÉSI FUNKCIÓ
- MUNKAFÁZIS POZÍCIONÁLÓ FUNKCIÓ (C-TENGELY NYOMATÉK KIHAGYÁS)
- HŰTŐFOLYADÉK ADAGOLÓCSŐ A FŐORSÓ FELETT – BAL ÉS JOBB OLDALI FŐORSÓ
- HŰTŐFOLYADÉK SZIVATTYÚ – 400W – 3 DB
- OLAJLEVÁLASZTÓ (OLAJ/VÍZ SZEPARÁTOR) OLAJELVÁLASZTÓ DOBOZZAL
- HIDRAULIKUS NYOMÁSKAPCSOLÓ
- LED VILÁGÍTÁS
- AUTOMATA KENŐRENDSZER ÉS GYŰJTŐ
- GÉPKÖNYVEK ÉS KEZELÉSI ÚTMUTATÓK
- REVOLVERFEJRE SZERELT GÉPSZINTEZŐ LAP
- AUTOMATA LEKAPCSOLÁS
- TRANSZFORMÁTOR – 415V / 3FÁZIS / 50HZ
- STANDARD SZERSZÁMCSOMAG
- REVOLVERBORÍTÁS (6 DB) X 2
- SZERVÓS REVOLVER (ALSÓ) Y2 TENGELLYEL – 12 ÁLLOMÁS, HAJTOTT SZERSZÁMMAL
- SZERVÓS REVOLVER (FELSŐ) Y1 TENGELLYEL – 12 ÁLLOMÁS, HAJTOTT SZERSZÁMMAL
- 8" 3-PÓFÁS ÁTJÁRÓS HIDRAULIKUS TOKMÁNY – KITAGAWA BR-08 JOBB OLDALI FŐORSÓ
- 10" 3-PÓFÁS ÁTJÁRÓS HIDRAULIKUS TOKMÁNY (KITAGAWA BR-10) – BAL OLDALI FŐORSÓ
- KÖZVETLEN MÉRETBEVITEL
- HELIKÁLIS INTERPOLÁCIÓS FUNKCIÓ
- RAKU-RAKU MONITORING RENDSZER
- RÚDMAGAS NYOMÁSÚ HŰTŐFOLYADÉK SZIVATTYÚ (NIHON) 2 DB
- HÍVÓLÁMPA (3 SZÍNBEN)
- RÚDADAGOLÓ INTERFÉSZ TÖBBRÚDOS TÁRHOZ
- KIBOCSÁTÓ SZALAGOS KISZEDŐ
- GYORS KÉZI SZERSZÁMBEÁLLÍTÓ – MINDKÉT REVOLVERHEZ
- AI CONTOUR CONTROL II
- FRISSÍTETT FORGÁCSRÁCS ELSZÁLLÍTÓ (MORETECH JAPAN)
- AXIÁLIS HAJTOTT FEJ, ER32 KIMENET, 6000 FORD/PERC, 1:1 ARÁNY, KÜLSŐ HŰTÉS – 4 DB
- RADIÁLIS HAJTOTT FEJ, ER32 KIMENET, 6000 FORD/PERC, 1:1 ARÁNY, KÜLSŐ HŰTÉS – 4 DB
GÉPJELLEMZŐK
KÉT FŐORSÓ, KÉT REVOLVERES Y-TENGELYES CNC ESZTERGAKÖZPONT
2 DB 12 ÁLLOMÁSOS NAGYPONTOSSÁGÚ SZERVÓS REVOLVER
BAL OLDALI FŐORSÓ – 4.200 FORD/PERC
JOBB OLDALI FŐORSÓ – 5.000 FORD/PERC
FELSŐ & ALSÓ REVOLVEREK – 6.000 FORD/PERC HAJTOTT SZERSZÁMMAL
FELSŐ REVOLVER Y1-TENGELY (-50 +70 MM)
ALSÓ REVOLVER Y2-TENGELY (-50 +30 MM)
10'' + 8'' STANDARD TOKMÉRET
MUNKAKAPACITÁS
Standard esztergálási átmérő: Ø 215 MM
Maximális esztergálási átmérő: Ø 215 MM
Maximális esztergálási hossz: 800 MM
Rúd áteresztés bal főorsón: Ø 82 MM
Rúd áteresztés jobb főorsón: Ø 65 MM
TENGELYMOZGÁSOK
Felső revolver X1: 230 / 120 MM
Felső revolver Y1: 120 (-50 +70) MM
Felső revolver Z1: 800 MM
Alsó revolver X2: 210 / 80 MM
Alsó revolver Y2: 80 (-50 +30) MM
Alsó revolver Z2: 800 MM
A-tengely (jobb főorsó): 900 MM
BAL FŐORSÓ
Tokmány méret: Ø (10”) 254 MM
Főorsó fordulatszám: 4.200 FORD/PERC
Min. indexelés lépés (C-tengely): 0,001 FOK
Főorsó orrkúp: A2-8
Főorsó furat: Ø 94 MM
Gedpfxexrnwle Alajbl
JOBB FŐORSÓ
Tokmány méret: Ø (8”) 203 MM
Főorsó fordulatszám: 5.000 FORD/PERC
Főorsó orrkúp: A2-6
Főorsó furat: Ø 77 MM
Belső csapágy átmérő: 120 MM
REVOLVEREK
Szerszámpozíciók (felső/alsó): 12
Külső esztergakés szár: 25 MM
Fúró (furatoló) szár átmérő: 40 MM
Maró szár átmérő: 20 MM